Bílá nemoc (1937)

Úžasný film podle úžasné hry. A Hugo Haas jako doktor Galén byl prostě božský. Myslím, že tohle patří mezi ty filmy, které by měl člověk vidět předtím, než zemře. ;)

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Já si myslím, že se ani nevyplatí, abych to nějak komentoval. Je to věčná a úžasná legenda. ^_^

Star Trek (1966) (seriál)

Věčný svit věčné legendy. ^_^

Král džungle 2 (2003)

Dobře, tu jednu hvězdu dávám za ten zcizovák na začátku... Ale jinak je to docela běs, čekal jsem, až se rozvine děj... A ono nic. Vlastně to byla spíš hora nudy.

Král džungle (1997)

Ano, vím, že je to béčko, které nemá nějak zvlášť geniální příběh... Ale mě se to prostě líbí, pár hezkých hlášek, trochu toho absurdního humoru a navíc i hezky napsané postavy. Prostě dobrý odpočinkový snímek. :)

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Těžko se mi hledají vhodná slova... Dobře, jednak je to příklad úpadku české YouTube scény a jednak je to příklad úpadku Prima Cool jako televizní stanice (která už očividně doopravdy neví co roupama...). Nejhorší na tom je, že autoři pořadu jsou schopní vydat jakž takž koukatelný díl a o týden později vypustit něco, u čeho má člověk tendenci zvracet mozek očima. Co se výběru "youtuberů" týče, tak... No, dost dobře nechápu proč se do téhle věci nechal koupit Martin Rota, který obecně platí za inteligentního a schopného jedince a já ho mám jako tvůrce docela rád. Nicméně mě to ani tak moc nepřekvapuje u toho zbytku - ta čtyřka jsou panáci nevalné mozkové kapacity, kteří se zaprodají ke všemu, i kdyby to mělo znamenat propagovat v pekle místní komunistickou stranu... On by ten pořad mohl být kvalitní, problém je v tom, že sází na ten nejnižší typ humoru, co existuje (protože fekální vtípky jsou teď na internetu hrozně cool) a je natočený a sestříhaný takovým způsobem, že i já s kamerou v mobilu a Movie Makerem bych odvedl lepší práci. Fakt je to šmíra, která by moc nefungovala ani na YouTube, natož v televizi. Závěrem bych akorát řekl, že Hrajeme s Alim se prostě musí od základů překopat nebo rovnou zrušit - obyčejně se mi totiž nestává, že bych při sledování nějakého televizního pořadu cítil, jak mi vybuchují mozkové buňky...

Smrtící válečníci (2009) (pořad) odpad!

Dobře, hodit molotův koktejl na auto (kde chybí přední sklo - FUCK LOGIC.... K tomu zcela zjevná ignorace toho jak reálně fungují zbraně na blízko. Tihle lidi ví hovno o tom co dělaj.