Tancuj Matyldo (2023)

Perfekto Rázlová  a  Roden . Po delší době VELMI dobrý český film  .Ta scéna v posteli , to posledni vydechnuti , to bylo fakticky až dojemné . Prostě Rázlová je pro mne Český lev a ne Peková !!   Zahrála ve filmu Matildu  prostě SKVĚLE !!  Bravooo.

DogMan (2023)

Hodně dobrý až výborný výkon Caleba a Besson stále umí . Jak šli psi krást ,  tak to byla fakt zajímavá podívaná . A jak ti   dva psi, měli  vyřídit vzkaz tomu šéfovi té drsné bandy , taky dobré . A píseň A. Lenox fakt pecka . I ta od té francouzské zpěvačky , teď si nemohu vzpomenout její jméno , taky super . Jo Edit Piaf. Prostě dost dobrý film,  až na to střílení v závěru . Toho bylo až moc . A nebylo to ani nutné . Jinak bych dal plný počet .

Oktopus - Jordán (2023) (epizoda)

Myslím ,  že  asi  nejlepší  díl . Solidni  zakončení celé první série  , neboť  bude zřejmě i druhá . Tento díl byl dobře spletitý a zamotaný . Nakonec otec vzal vše do svých rukou , aby pomstil svou  dceru . Dítě zamlada  dobrý  týpek  . A  závěr na  dostizích  měl  také  něco  do  sebe . Celkově  dost dobrý  seriál  .  Za  mne   ***  a púl .

Cesta do tmy (2023) (TV film)

Námět dobrý . Hádek solidní . Orozovič v závěru překvapivá figura . Kamera někdy slabší . Režisér Svoboda natočil lepší kousky . No tak dobrá ,  i tak dám  ** a půl .

Táta v nesnázích - Táta v akci (2023) (epizoda)

Tenhle díl s tou nečekanou svatbou Viki byl dost divný . Začalo to  být trochu uhozené od  té    koupí prstýnku  po prohyřené  noci . A pak už to jelo . Ovšem to  přepisování  jmen a příjmení v kostelíku - vtipné !  A   ta písnička na svatbě od té nejmladší dcery Romanovi ,   byla  až dojemná . To je třeba  uznat . Pak ta scénka  s tím manželem a kytarou na Petrově hlavě , no trochu přehnané . No a setkání dvou sokyň v baře - DOBRÉ . Na závěr dilu společné foto a může se psát druhá  řada  . Za tento díl tak ** a půl *     Já bych  byl pro pokračování  .  . Tož tak  bych to viděl já  .

Táta v nesnázích - Přes čáru (2023) (epizoda)

Tak tohle byl dost dobrý díl . Pořád se něco dělo  a byly i nečekané zvraty . Tak dám vyšší hodnocení než obvykle . Asi nejlepší díl .

Její tělo (2023)

Tak  nějak  napůl .  Něco  tomu  chybělo . Asi  nějaké  hlubší  propracování  do  jejího  nitra . Více  dramatických  obrazů  či  tak  něco .  Takže  víceméně -  průměr .  Škoda .

Oktopus - Bankocetle (2023) (epizoda)

Jo  to  bylo  o  tým  vlaku .  Tak  to  celkem  ušlo .  A  pak  vstal  z  vozíku  ,  vylézl  po  lešení   a  rozházel  bankovky .  Trochu  mne  mátlo  ,   jaká  verze  při  vhledu  do  minulosti ,   je  pravdivá  ,  ale  nakonec  se  to  divák  dozví .  A  to  je  podstatné .  A  jdeme  do  fináááále .

Táta v nesnázích - In flagranti (2023) (epizoda)

Šéf je poněkud   něčím  nadopován. Futr  se  kroutí   vlní  atd.  A  není  na  holky  . Viki  bude  dělat  tedy  společníci  .  Už  to  začíná  být kravina  . Taková  česká  telenovela  . Iveta  je  pěkná  svině .  Snad  na  ní  dojde  .

Oktopus - Deny (2023) (epizoda)

Etzler dobrý, Drozda dobrý, rozuzlení dobrý.  Jen nějak tomu něco chybělo.  Dívat se na to dalo, jen mi tam chyběl ten pejsek.