Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Já myslím , že DOST dobrý . Solidně natočeno . Herci  byli skvěle vybráni , hlavně hlavní postava . Na Novu fakticky nadprůměrná podívaná .

Přišla v noci (2023)

Děj jednoduchý . Matka šílená , to jo . Závěr podivný . Moc mne ro neoslovilo . Ale Peková byla DOST přesvědčivá . A tudíž dám tři .

Survivor Česko & Slovensko - Série 3 (2024) (série)

Po  prvním  díle  těžko  hodnotit . Výběr  soutěžících  je  ,   jako  vždy  ,  na  jedno  brdo  .  ALE  vybrali  je  ,  tak  co  už  . Shlédnu  tak  jěště  dva  díly  a  pak  závěr  celé  akce  .  Asi  .  Určitě  je  to  velká  změna  za  všedního  života  ,  ale  výběr   lidí  do  týmů  je  ,  z  velké   části  ,  podivný  .   No  nic  ,  držím  palce  všem  ,  atˇ   to  přežijí .  Jo  a  zvuk   , OPĚT   ,    hooodně   špatný  .  Ale   to  už  tak  bylo  i  ve  dvou  minulých   ročnících  .  Asi  na  to  nemají  techniku  .

Němá tajemství (2023)

ZA  tento  nevšední  a  zajímavý  počin ,  musím  dát  plný  počet . Výborná  režie ,  scénář  a  herecké  výkony  Plodkové  a  Steinmasslové  .  A  vlastně  i  Mitaše  ,  který  musel  pro  tuto  roli  shodit  páár  kil  a  oholit  hlavu  .  A  také  nečekané  rozuzlení . Za  něco  to  určitě  dostane  Českého  lva . Už  jen  to  téma   , by  si  to  zasloužilo  .

#annaismissing (2023)

No tak slušně natočeno . A ty moderní technologie jsou tak zneužitelné až hrůza . No  a  mládež , některá ,  je už v podstatě ztracená . Viktorie dost uvěřitelná . Drsná scéna jak puboši zkopali toho otce . HOVADA .  A vlastně byl nevinný . On tu mladou nezabil . Ale společnost už v tom měla jasno . A tak je to i v životě . Mnozí si myslí , že ví VŠECHNO. A vlastně vědí houuuno!!!  Ovšem tohle jako film  dooost dobré . Od začátku až do konce .  To se stává u českého filmu málokdy .

Bratři (2023)

Výborně natočeno , kluci a vůbec všichni ostatní herci výborné herecké výkony . Konečně byl natočen film o Mašínech . Při scéně , jak máma  hrála klukům na klavír  při odchodu z domu ,  na dalekou  cestu , mne až ,, mrazilo ' .  Nejen z tohoto důvodu ,   dávám  plný počet hvězdiček. Český lev je jistý . Bravo .

Útok na lásku (2021) (TV film)

TAKOVÁÁÁÁÁÁ   pěkná   pohádka    o  tom  -  jak  hokejista  Ryan    ke  štěstí  přišel  . Alexa   vypadala   stále   jako  by  šla  na  molo  ,  tedy  přehlídkové  .  Stále  upravená  ,  usměvavá  , pěkně  oblečená  ,  vždy   přátelská  ,  chápavá  a  v  neposlední  řadě -  krásná   ženská  !  Prostě  -  SCIFI  .  Natočeno  to  bylo  asi  pro  děti  a  mládež  .  Místy  až  fakticky  nereálnéééé .   Díky   těm  dvěma  sympatickým   hlavním  postavám  ,    dám  dvě  hvězdy  .  Pokud  by  si   ovšem  holky   trochu  pohráli  se  scénářem  a  bylo  to  více  reálné  ,  dal  bych  i  tři  . Ale  i  tak  po  náročném  dni ,  to  bylo   takové  příjemné  zklidnění  .  Takže  dvě  a půl  . Jo  a  ten  Luke   a  Alexa  by  se  k  sobě  hodili  .  Držíííím   palce  .

57 vteřin (2023)

Tak nejhorší to nebylo . Takové neotřelé téma a slušné herecké výkony . Morgan v dobré formě i v tomhle věku . Nechápu . Klobouk dolů . I přesto  pro mne -  Celkově slabší tři *** . Mohla by být dvojka , ale prsten byl znehodnocen . Ledaže by měli schovaný jiný . Třeba 200 sekund . To by bylo zajímavější .

Bod obnovy (2023)

NA   české   poměry  ,  opravdu  vydařené  . Pokud  by  byl  scénář  o  něco  málo  komplikovanější  a  napínavější  ,  tak  bych  dal  plný  počet . Hádek  a  Mohylová   dost  dobré  . A  hlavně  ta  vizualizace  města   fakticky  hooodně   dobré  . Takže  ,   za  nějaký   čas   ,  dá  se to   shlédnout     opět     na  Dvd .  Ovšem  kino   je  kino  .