Koruna - Dis-moi oui (2023) (epizoda)

Poslední  den  Diany  je  natočen  skvěle . Rozhovor  mezi  nimi  v  hotelu ,  rovněž  skvělý . A  pak  poslední  jízda  před  paparazzi  na  skútrech  fakt  šílená  .  A  oba  dva  se  drží  za  ruce  a  věří  v  nový ,  lepší  začátek .  A  pak  přijde  ten  osudný  tunel .  To  prostě  mrazí .  K  tomu  není  co  dodat  . Takže  čtyři a půl * .

Koruna - Dvě fotky (2023) (epizoda)

Tak  tady  se  fotografové  ukázali  ve  své  nahotě .  Jde  jim  ,  mnohým ,  jen  o  co  nejlepší  snímek  Diany   ,  a  je  jedno  za  jakou  cenu .  Prostě  hnuuus .  SORRY .  Z  toho  by  byl  každý  na  palici  ,  z  toho  šmírování  .  Hlavně  ten  jeden  ,  co  je  fotil  ze  člunu .  Pak  to  prodá  do  tisku  a  má  na  nájem .  HOVADO .  Opět  sorry . Ke  konci  jejího  života  našli  s  Charlesem  ,  alesponˇ  v  něčem,  společnou  řeč .

Koruna - Persona non grata (2023) (epizoda)

ASI   takhle .  Úvod  v  Paříži  nečekaný  .  Jinak  Kamila  měla   narozeniny   , no  a  sním  spojený   větší  večírek ,   a  Diana  tudíž   jela  s  klukama   k  vodě  . Výlet  spískal  starý  Al-Fayed .  Děti  ,  co  jsou  na  jachtě , radostně   skáčou  do  moře  a  známost  mladého  Al - Fayeda  je  na  prášky . Fotografové   na  člunech ,  číhající  na  pěkný  záběr ,  je  pěkná  pakáž  .  Tak  chápu  ,  že  je  to  úvodní  díl  šesté  sady .  Nějak  už  to  není   ono  ,  zatím .  Proto  za  mne  * * a půl . Snad  se  to  nějak   rozjede  .

Matka v trapu (2024)

A  JÉÉÉ   JE  .  Nějak   mne  to  nezaujalo  . Petra   a  Lenka  mají  navííííc  . Scénář   slabý  .  Pak  herci  nemají   co  hrát  .  A  tak  to  bude  letos   často  ,  u  takových   " komedií  "  .

Oppenheimer (2023)

Murphy  jede  pro  Oskara ,  to  je  jasné  .   .    Strhující   drama ,  leč   zbytečně   dlouhé  . Mohlo  to  být  ,  klidně  ,  o půl  hodinku  kratší .  Ale  promakané  to  je  .  To  jo  .

60 minut (2024)

PŘED  30ti  lety ,  by  to  byla  pecka .  Takhle  je  to  spíše  lehce  podprůměr . A  kotˇááátko   na  závěr  . Jo   ,  ale  ta  jeho  trenérka  byla  dost   dobrá  .  Tak  dám  dvě  ** .

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Já myslím , že DOST dobrý . Solidně natočeno . Herci  byli skvěle vybráni , hlavně hlavní postava . Na Novu fakticky nadprůměrná podívaná .

Přišla v noci (2023)

Děj jednoduchý . Matka šílená , to jo . Závěr podivný . Moc mne ro neoslovilo . Ale Peková byla DOST přesvědčivá . A tudíž dám tři .

Survivor Česko & Slovensko - Série 3 (2024) (série)

Po  prvním  díle  těžko  hodnotit . Výběr  soutěžících  je  ,   jako  vždy  ,  na  jedno  brdo  .  ALE  vybrali  je  ,  tak  co  už  . Shlédnu  tak  jěště  dva  díly  a  pak  závěr  celé  akce  .  Asi  .  Určitě  je  to  velká  změna  za  všedního  života  ,  ale  výběr   lidí  do  týmů  je  ,  z  velké   části  ,  podivný  .   No  nic  ,  držím  palce  všem  ,  atˇ   to  přežijí .  Jo  a  zvuk   , OPĚT   ,    hooodně   špatný  .  Ale   to  už  tak  bylo  i  ve  dvou  minulých   ročnících  .  Asi  na  to  nemají  techniku  .