Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

Prvních šedesát  minut  filmu  fakt  divných  .  Podivná  paní  co  to  tam  vedla  i  malý  chlapík  v  bradce .  Scéna  zabíjení  v  aréně -  PROSTĚ   HNUUUUS !!!  Pak  odjezd  do  12 tého  okresu   a  tam  hlavní  hrdina   obětuje  svého  kamaráda  a  vlastně  i  svěřenkyni  ,  jen  aby   on  přežil . Podivný  film  a  vlastně  i  téma  . Nejsem  cílovka  a  proto  dám  jen  jednu  *  .  Jooo-  zlatá  Jennifer  . I  když  Rachel  je  také  pěkné  děvče . Hudba  byla  také  fajn  . Jinak  téma  filmu  a  některé  scény  byly  ,  na  mně  ,    až  moc .  I  ti  hadi  .  Humuuus .  Takže  nějak  tak  . Jednou  vidět  stačilo  .

Koruna - Ruritánie (2023) (epizoda)

TONY   králem   - dobrý  vtip  na  úvod  . Jinak  díl  o  politice  a  novému  pohledu  na  Firmu  , který  by  jí  měl  pomoci  zlepšit  reputaci  u  lidí . Zatím  nejslabší  díl  této  série . Herec  ,  jenž  hrál  Blaira ,    se  na  to  vůbec  nehodil  . Proslov  pro  Amíky  -  dobrý  .  Jinak  díl  nezáživný  a  podprůměr .

Koruna - Willsmánie (2023) (epizoda)

Inu  je  to  jiné .  Rozhovory  syna  s  otcem  ,  a  děda  s  vnukem  ,  to  se  povedlo  . Fanynky  ječící  na  Williama  taky  dobré   i  jeho  velký  smutek  po  matce ,  tedy  Dianě . To  všechno  chápu , jen  ten  Harry  se  nějak  nepovedl .  Čili  slabé  tři  hvězdule .

Koruna - Následky (2023) (epizoda)

Myslím  si  ,  že  po  tomhle  díle  ,  už  to  bude  jenom  horší . Tenhle  by  byl  důstojným  zakončením  Dianiny  úlohy v  jejím  krátkém , leč  velmi  hektickém    životě . Prostě  královna  lidských  srdcí  .  ALE ,  ono  je  to  o  FIRMĚ    a  ta  musí  jet  dál . Žal  Charlese  nebyl  nějak  moc  věrohodný  ,  ale  co  my  víme , jak  to  vše  bylo  .  A  hlavně  chudáci kluci .  Pro  ně  to  muselo  být  opravdu  těžké  až  skličující .   Díl  byl  silný  a  místy  dost  uvěřitelný  .  Jsem  zvědav co  bude  dál .  Bez  Diany  to  bude  o  dost  jiné  .

Koruna - Dis-moi oui (2023) (epizoda)

Poslední  den  Diany  je  natočen  skvěle . Rozhovor  mezi  nimi  v  hotelu ,  rovněž  skvělý . A  pak  poslední  jízda  před  paparazzi  na  skútrech  fakt  šílená  .  A  oba  dva  se  drží  za  ruce  a  věří  v  nový ,  lepší  začátek .  A  pak  přijde  ten  osudný  tunel .  To  prostě  mrazí .  K  tomu  není  co  dodat  . Takže  čtyři a půl * .

Koruna - Dvě fotky (2023) (epizoda)

Tak  tady  se  fotografové  ukázali  ve  své  nahotě .  Jde  jim  ,  mnohým ,  jen  o  co  nejlepší  snímek  Diany   ,  a  je  jedno  za  jakou  cenu .  Prostě  hnuuus .  SORRY .  Z  toho  by  byl  každý  na  palici  ,  z  toho  šmírování  .  Hlavně  ten  jeden  ,  co  je  fotil  ze  člunu .  Pak  to  prodá  do  tisku  a  má  na  nájem .  HOVADO .  Opět  sorry . Ke  konci  jejího  života  našli  s  Charlesem  ,  alesponˇ  v  něčem,  společnou  řeč .

Koruna - Persona non grata (2023) (epizoda)

ASI   takhle .  Úvod  v  Paříži  nečekaný  .  Jinak  Kamila  měla   narozeniny   , no  a  sním  spojený   větší  večírek ,   a  Diana  tudíž   jela  s  klukama   k  vodě  . Výlet  spískal  starý  Al-Fayed .  Děti  ,  co  jsou  na  jachtě , radostně   skáčou  do  moře  a  známost  mladého  Al - Fayeda  je  na  prášky . Fotografové   na  člunech ,  číhající  na  pěkný  záběr ,  je  pěkná  pakáž  .  Tak  chápu  ,  že  je  to  úvodní  díl  šesté  sady .  Nějak  už  to  není   ono  ,  zatím .  Proto  za  mne  * * a půl . Snad  se  to  nějak   rozjede  .

Matka v trapu (2024)

A  JÉÉÉ   JE  .  Nějak   mne  to  nezaujalo  . Petra   a  Lenka  mají  navííííc  . Scénář   slabý  .  Pak  herci  nemají   co  hrát  .  A  tak  to  bude  letos   často  ,  u  takových   " komedií  "  .

Oppenheimer (2023)

Murphy  jede  pro  Oskara ,  to  je  jasné  .   .    Strhující   drama ,  leč   zbytečně   dlouhé  . Mohlo  to  být  ,  klidně  ,  o půl  hodinku  kratší .  Ale  promakané  to  je  .  To  jo  .

60 minut (2024)

PŘED  30ti  lety ,  by  to  byla  pecka .  Takhle  je  to  spíše  lehce  podprůměr . A  kotˇááátko   na  závěr  . Jo   ,  ale  ta  jeho  trenérka  byla  dost   dobrá  .  Tak  dám  dvě  ** .