Iveta - Snad nám to vyjde (2022) (epizoda)

Asi nejlepší díl z této série . Štaidl rozebral píseň Sepéšiho dokonale a při druhé pisni  - Červenám,  Petr pochopil , že není tahoun jejich dua on . Tak se rozhodl že promysli někde v klidu,  jak to bude dál . Když mu ovšem " zdechlo "  auto na přejezdu , bylo rozhodnuto . Pohřeb byl dojemný a Iveta se vrací domů . Otec  je u vlaku chladný až odtažitý . Prostě dost drsné . Chudák Ivet . Po třech letech volá Láďa a nabízí pomocnou ruku . Tady je ovšem  renonc . Iveta sice byla smutná a zdrcená , ale ne tři roky . Po smrti Petra začala zpívat se skupinou Balet ,  jak si matně vzpomínám . Píseň Hej pane diskžokej  , byl hit jěště před rokem 1988 !!  A ještě by se tam pár nesrovnalostí našlo . Škoda , že ten třetí díl trochu odflákli !

Jak přežít svého muže (2023)

Bernášková  často  přehrávala  a  děj  fakt  až  uboze  trpný  . Sexuální  scény  až  afektované  a  podivné  trapnééé . Celá  tato  "  romantická  komedie  "  byla  hodně  mimo  mísu  .   KRAVINA   NA  TŘETÍ  .   Jen  ta  Chýlková  a  také  Zach  tam  sedli  a  tudíž  dám  jednu  *  . Jinak  to  je  neskutečná  slátanina  .   A  Měcháček  se  opět  vyřádil  v   sexuální  scéně  , kdy  měl  hlavu  ,  jaksi  mezi  nohama  hlavní  hrdinky  a  pomalu   mu  docházel  dech  ,  což  se  mu  nedivím  .  Ona  se  dá  dělat  erotika  i  s  noblesou  ,  což   rozhodně  není  tento  případ  .

Muž, který stál v cestě (2023)

Kriegl a potažmo i Töpfer mají můj velký obdiv. Dobře natočeno  i režijně hodně dobré . A takovou ženu můžeme hlavní postavě ,  my ostatní , jenom závidět . Po nějaké době opět dobrý film . Možná trochu delší  než  se čekalo . Ale zase se ukázalo,  kdo byl kdo  ! Což se cení . A to v každém režimu či politice .

Lež na pláži - Útěk (2024) (epizoda) odpad!

To je zase konina . Jako holky pěkný . Ale to je fakticky hodně málo . Zatím ubohost .

Proti ledu (2022)

Po  druhém  shlédnutí  jsem  musel  dát  plný  počet . NESKUTEČNÝ ,   až  neuvěřitelný  příběh . A  přesto  se  stal  . O  to  více  mají  oba dva  hlavní  hrdinové  ,  můj   obrovský  RESPEKT .  Sice  kino  je  kino  ,  ale  i  na  velké  obrazovce  to  má  své  kouzlo  .

Ruža pre nevestu (2023) (pořad) odpad!

Začala druhá řada této kraviny . Přehlídka kačeřích pysků je šílená  . A ta  s těma kozama , sorry , tak to je extrémní . A ten úspěšný podnikatel , nebo kdo to je , se také moc nevydařil . Další díly už asi neuvidím , protože je to totální KRAVINA .

Koruna - Série 6 (2023) (série)

Každý  díl  byl  něčím  zajímavý  a  přínosný  .  Celá  série  se  v  podstatě   VYDAŘILA   a  nezklamala  ,  až  na  pár  ,  nebo  i  víc rozličných  podivných   drobností  a  zvolených  herců  .  Ale   to  je   již  možná  nepodstatné  .  Důležité  je  ,  že  se  tato  šestá  řada  natočila  a  dala  hold  královně  Alžbětě  II  ,   která  byla  velká  osobnost   světového  formátu .   Čest  její   památce  a  obrovský  RESPEKT  !!

Koruna - Sleep, Dearie Sleep (2023) (epizoda)

Obleček  Harryho  na  večírku -  hoodně   špatný  .  Svatba   Charlese   s  Kamilou  - dobrý  .  Řeč  královny  k  novomanželům  -  SKVĚLÁÁÁÁ .  Písenˇ   od  dudáka  pro  královnu  prostě  hodně  dojemná  ,  až  člověk  zaslzí  .  A  rozhovor   královny  s  manželem  v  katedrále   až  mrazivý  .   Doslova .   Mrazivě  silné  a  hluboké  .   SHRNUTO  -    Výborný  díl   i  zakončení  celé  série  .  BRAVOOOO !!!

Koruna - Nadějná (2023) (epizoda)

Královna  matka  se  jen  mihne  v  celé  sérii  a  pak  přijde  její  skon  .  Divnéééé . Zasloužila  se  více  času  v  této  sérii . Celkově  rozporuplný  díl  . Hlavně  ten  zahořklý  Al  Fayed  .  To  bylo  drsné .   Pak  ovšem    mo´dní   přehlídka  bezva  ,  návštěva  Williama  u  rodičů  Kate  fajn  ,  ale  podpora  babičky  jěště  lepší  . Bravo  .

Koruna - Ritz (2023) (epizoda)

Smutný  díl  o  sestře  královny  . Opravdu   velmi  smutný  a  bolestivý  . Konec  dílu  vydařený  .  Dost . Takže  tři a půl * .