Havel (2020)

ČEKAL jsem , možná , trochu něco jiného , ale i tak velmi dobrý film . Zejména Dvořák , Hofmann a Geislerová byly ozdobou celého bijáku . Trochu jsem měl zmatek s těma scénama , jakože se dějí a potom se vytáhla opona a byli jsme v divadle . Takové zvláštní . Škoda , že z toho pivovaru neukázaly více . Koncert Magora , nebo to byla svatba , už nevím - fakt autentické . A pak nastoupila VB a estébáci a bylo vymalováno . Opravdu hnusnááá doba . Mladí lidé dnes ani neví , co je to svoboda . Tedy mnozí . No , každá doba má své plus i mínus . A nejsilnější scéna filmu , tedy pro mne , bylo to rozhodnutí vystoupit před lidi na ten balko´n . Opravdu silný okamžik .

Boratův navázaný telefilm (2020) odpad!

PO tanci sklizně či úrody , nebo co to bylo , kdy dcerka Tutar , menstruovala během tohoto tanečku , mi bylo celkem nevolno a pak po besedě mezi ženami , kdy opět dcerka pohovořila k ženám o tom , jak si strčila ruku až po zápěstí do vagíny , tam ji párkrát protočila a vytáhla , mi bylo jasné , že tenhle ,,komediální " kousek je , asi pro opravdové fajnšmekry . A když pak s chlapama likvidoval virus , který není vidět , pánvičkou a sprejem , bylo jasné , že tohle je fakt pakáááááárna .

Herec - Epizoda 3 (2020) (epizoda)

Třetí díl byl o něco slabší než předešlé díly . To , že prodal i sestru byl fakticky hnuuus . Ten útěk v tom podivném vozidle byl poněkud divný , ale proč ne . Mohlo být více něco z divadla , aby bylo vidět , že jde o herce . Jinak celkově hodnotím celý televizní počin dosti kladně . Tak * * * a půl . Jo a v každé době žijou bezpáteřní, vypatlané svině , sorry , jako je Láník , Korčák a další hnusáci . . A v té dnešní, tím tuplem .

Herec - Epizoda 2 (2020) (epizoda)

Batěk je frajer . Ten to dal . A Vyorálek dobrý slizoun . ÁJ Latinák trochu v jiné poloze . Prostě to pomalu graduje . Co bude v závěru ??? Kéž by oba uprchli za kopečky . Myslím sourozence . Držím všechny palce .

Corpus Christi (2019)

MIMOŘÁDNÝ film o víře , strachu , zahořklosti , smrti , o ,, hodných " věřících , odvaze a vlastně o životě vůbec . Navíc podle skutečnosti . Všichni hlavní představitelé - mladý ,, kněz " , matka a sestra tragicky zesnulého kluka byli skvělí . Jen ten závěr byl , tak nějak , divný . Jinak bych jej doporučil všem věřícím i ateistům , Každý by si tam něco našel . Za mne odvážný počin polskiego filmu . Vielke brava .

Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (seriál)

ALE JOOOO. První díl celkem ušel . Ta hlavní trojka je dobrá . Jen mi přijde dosti divné, že hodil návnadu a lehce ho vystopovala ta dcera policajta , co si rád šnˇupne . Myslel jsem , že je v nadpisu geniální . Tak asi moc není . Uvidím jak to pojede dále . Pořááád stále lepšííí než - Zahrada , Slunečná , Modrý ko´d a jim podobné seriály .

Marie z Nazaretu (2012) (TV film)

TAK pro toho , kdo neviděl žádný film s touto tématikou to bude zřejmě velmi dobré . Pro mne je to hodně po křestˇansku a jsou tam určité rozpory s tím , jak to asi , bylo skutečně . Dneska se již víceméně ví , že Máři Magdaléna NEBYLA prostitutka . Kdo se o tohle zajímá do hloubky , tak to již zjistil . Také byla zvláštní věc , že Marie byla fyzicky stejná , jak ve velmi mladistvém věku , tak i v pozdějším . To bylo velké mínus . Matka Salome byla dobrá mrcha a tudíž dcerka byla po ní . Proto ta hlava Jana Křtitele . No a druhý díl byl trochu rozvláčný a konec podivný s tou větou - jsem tady .

Herec (2020) (seriál)

Zatím dávám *** za první díl . Uvidíme co bude dál . A vypatlaní , omezení a velice hloupííí , sorry , ubožáci , dávají - odpad . Ale i takoví mezi námi žijí . S tím se nedá celkem nic dělat . Těším se na druhý díl . Zatím dobrý rozjezd . Po druhém díle musím přidat jednu hvězdu navíc . Fakt síla . Ten skok z okna - drsné . A Finger hraje hnusného příslušníka fakticky velice zdařile .

Bourák (2020)

JEDNU * za Veroniku . Jinak dost ubohé , tedy , jěště tanečky byly fajn . Jinak slátanina , která měla , asi, býti " krejzííí " černou komedií . Vůbec mne to neoslovilo . Zřejmě nejhorší komedie tohoto roku .

V síti 18+ (2020)

TVL , tak to je maso . Místy tak nějak nechutné až oplzlé a někdy jako odstrašující příklad pro pubertˇačky a honiče všech věkových skupin . Z těch keců některých honibrků mi bylo až blbě . Bylo mi těch holek až líto . Prostě - hnuuus , velebnosti .