Ava: Bez soucitu (2020)

Těžko uvěřitelná Ava . Např. ta co hrála Rudou volavku , té jste to tu roli věřili . Také Geena málo výrazná a Colin takový průměr . Snad jen Malkovich splnil očekávání . Úplná konina to není , ovšem pecka také ne .

Zlatá maska (2020) (pořad) odpad!

STUPIDITA nejhrubšího zrna !! UBOHOST . Řekl bych až HNUUUUS . Sorry za slovník . A ty stupidní kecy těch čtyř . Tento pořad je fakt HUMUS . CHce se mi zvracet !!

Tesla (2020)

TAKOVÝ génius a takový ubohý filmodokument . Zaslouží si lepší zpracování. Tohle je slabota .

Minuta ticha (2016) (TV film)

TAK jednou se to dá vidět , i když ty výkony , myslím herecké , byly takové bez větších emocí , dějových zvratů , tedy až na tu ránu do hlavy na lodi . Jinak chápavý otec CHristiana a nechápavý otec Stelly . Film pro mladé , kteří právě potkávají první lásku . Závěr je smutný a to je možná škoda .

Chlap na střídačku (2020)

CELKEM ubohost . Zase dva , kterým se líbí muži , hloupý scénář , Jirka to i tak celkem zvládl . Chlapeček takový trošku přidrzlý a pubošky se také v sobě najdou . Ten závěr o tom postižení hlavního hrdiny jsem nezachápal . Fakt divnýýý konec . Další český zbytečnýýýý film . Jo hudba byla fajn . To je asi jediné plus .

Píseň lásky samotářky (2004)

PO dlooouuuhééé době jsem to viděl znovu . Dabing stál sice za houby , ale to už tak chodí . OVŠEM film stál za to . Po pomalém rozjezdu si člověk řekne , no to nebude žádná sláva . Od půlky , si ten samý člověk řekne , že se něco určitě stane . Po nástupu Bobbyho do špitálu , je to jisté . Pak se Pursy dozví , že ten domek je její a šoupne věci obou spolubydlících před něj . Scéna u řeky je asi nejsilnější z celého filmu a vy , tedy onen divák , už tuší jak to asi dopadne . Do toho ty průpovídky obou chlapíků z různých knih a je celkem jasné , že tohle se Johnovi opravdu povedlo .

První kráva (2019)

Hoooodně pomalý děj filmu . O přátelství dvou cizích lidí a sušenkách nebo koblížkách co pekli , ovšem z kradeného mléka jediné krávy , široko daleko . Pokud vám tenhle film " nesedne " během prvních 15ti minut , tak potom ho asi nedodíváte do konce . Ten je , jak si při útěku z osady lehnou na chvilku , aby spočli a konec . Já čekal něco jiného . Opravdu rozvláčný a zdlouhavý film . Asi jen málokoho osloví . Mne tak na 50% . Tak * * a půl .

Ve službě (2019)

Jednu dám za Aarona . Jinak divné zpracování a dvě mladé ,, akční " krá..v .y . Sorry . A to jak společně hrabali u toho hrobu , teda na tom hrobě , tak to už byla fakt pakááárna . Jak to tak vidím , tak VŠECHNY DOBRÉ A ZAJÍMAVÉ AKČNÍ FILMY UŽ BYLY NATOČENY . Tohle byl dost podivný paskvíl .

Problémissky (2020)

ASI takhle .Kluci z naší party říkali atˇ dám tak * * . Ale holky , teda jejich manželky a tak , říkali , že to je tak za * * * * . Já si to nechci v partě nějak rozházet , tak dám * * a půl . Podle mne to mohlo být o něco lepší , protože téma to je . Ovšem ta realizace nějak vázne . Drama to nebylo a komedie , tak nějak , polehku . Leč dalo se to a holky byly spokojeny . A o to jde především .

Král z ostrova Bastøy (2010)

SKARSGARD a JONER dva hlavní šmejdi tohoto filmu .Tak jsem fandil klukům , atˇ zdrhnou z této hnusnééé pakárny . Bohužel se to podařilo jen jednomu ze dvou hlavních hrdinů . Drsný a mrazivý příběh osloví nejednoho diváka . Neskutečná buzerace v tomto ústavu , podle mne , nemohla nikoho polepšit . Drsná byla i ta scéna v té samotce s těma klecema . Jen tam být zavřený a domlácený muselo být hrozné . To tahání kmenů v lese také šílené. Zajímavá byla i scéna toho kluka s tou sekerou v ruce , jak stál jako jediný proti těm vojákům . Silný film o přežití na ostrově hrůzy . Podle skutečnosti . Bohužel . Takže za plný počet .