Koruna - Měsíční prach (2019) (epizoda)

JO to znám. Máte od někoho nějaká očekávání a přijde opak . Nějak jsem Philipovi rozuměl . Dobrý díl .

Koruna - Tywysog Cymru (2019) (epizoda)

Tak konečně něco o tééém CHarlesovi . Dobrá práce . Ovšem hlavní představitelka mi je stááále nesympatická .

Tenet (2020)

NA mne dost překombinované a ty zpětné časové úseky prapodivné . Hodně vraždění , zabíjení a proto takové tuctové . Tedy pro mne .

Koruna - Aberfan (2019) (epizoda)

A plakal jsi ?? To tedy byla divná otázka na manžela královny . Je to tragédie ta událost co se stala , ovšem královna je mimo realitu , tedy v tomto díle . Pak to sice napraví , ale mé sympatie k této představitelce značně ochladly . I tak musím dát * * * * tomuhle dílu .

Koruna - Olding (2019) (epizoda)

Výměna hlavních herců je úplně špatně . NECHÁPU . Tahle nová představitelka královny nemá šarm , noblesu a krásu už vůbec ne .Vypadá stále naštvaně až nasr…, sorry , je nevýrazná , bez sebemenšího charizmatu . Prostě prúšvih na celééé čáře , Jak mohli TAKHLE změnit původní královnu , která je vlastně , asi dva nebo tři roky po Kennedyho smrti ??? I díl s novým premiérem dosti slabý . Zatím je to průůůůs...r .

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Další skvělý kousek tajemného příběhu v podání Hugha a Nicole , včetně Donalda . Napínavé drama až do konce . Sice poslední díl , už neměl takové gráády jako ty předešlé , ale to se dalo čekat . I tak výborná krimi .

Koruna - Série 2 (2017) (série)

DÍKY výtečnému výkonu CLAIRE FOY , měla druhá série opět vysokou úrovenˇ . CHyběl mi tam CHurchill ,ale co se dalo dělat . Nikdo neví , co byla fikce , tedy kromě královny a Philippa , a co skutečnost . Bylo zde několik solidních dílů a něco jen lehce ve stínu . Celkově je třeba uznat , že tato série rozhodně nezklamala . VE třetí a čtvrté sérii již nehraje Claire a tudíž mám velké obavy , že hodnocení půjde rapidně dolů . No uvidíme . Ovšem první dvě řady nastavily latˇku hooodně vysoko .

Šarlatán (2020)

VÝBORNÝ Trojan , výborná kamera , trochu násilné zpětné vzpomínky , hnusný , sorry , Hanuš , málo ukázáno z učení léčitele za mlada a téměř nijaký pohled ze stranu duchovního směru . Mikolášek byl určitě velmi rozporuplná osobnost a ve filmu toho bylo málo . Čekal jsem , že budu ohromen z filmu , leč bohužel tohle nenastalo . Pro toho , který neví o léčitelích vůbec nic , tak to bude zajisté velmi zajímavý snímek . Ovšem my co známe pátera Ferdu , tedy ne osobně , pana Zezulku , Zdislavu z Lemberka , pana léčitele Janču , padre Pia , sv.Bernadett a jiné zajímavé lidi , tak nejsme nijak překvapeni, že je něco mezi nebem a zemí .Já jsem čekal o něco více . Film , ale mohu jen doporučit , nebotˇ určitá hodnota tam zajisté je .

Koruna - Série 1 (2016) (série)

ZA CELOOUUU první sérii dávám plný počet . Podle mého názoru vynikajííícíííí ! A ten co hrál toho W. CHurchilla -perfekto . A samozřejmě skvělá Claire Foy . Výborné kulisy, hudba , kostýmy a herecké výkony vlastně všech herců .Kdo nevěděl o mladé královně skoro nic , tak se dověděl mnoho zajímavého , včetně mne . Po dlouhé době seriál , na který se člověk až vysloveně neskutečně těší . Tedy kromě pár blbečků a debilů , sorry , co tomuhle dali odpad . Nechápu .