Corpus Christi (2019)

MIMOŘÁDNÝ film o víře , strachu , zahořklosti , smrti , o ,, hodných " věřících , odvaze a vlastně o životě vůbec . Navíc podle skutečnosti . Všichni hlavní představitelé - mladý ,, kněz " , matka a sestra tragicky zesnulého kluka byli skvělí . Jen ten závěr byl , tak nějak , divný . Jinak bych jej doporučil všem věřícím i ateistům , Každý by si tam něco našel . Za mne odvážný počin polskiego filmu . Vielke brava .

Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (seriál)

ALE JOOOO. První díl celkem ušel . Ta hlavní trojka je dobrá . Jen mi přijde dosti divné, že hodil návnadu a lehce ho vystopovala ta dcera policajta , co si rád šnˇupne . Myslel jsem , že je v nadpisu geniální . Tak asi moc není . Uvidím jak to pojede dále . Pořááád stále lepšííí než - Zahrada , Slunečná , Modrý ko´d a jim podobné seriály .

Marie z Nazaretu (2012) (TV film)

TAK pro toho , kdo neviděl žádný film s touto tématikou to bude zřejmě velmi dobré . Pro mne je to hodně po křestˇansku a jsou tam určité rozpory s tím , jak to asi , bylo skutečně . Dneska se již víceméně ví , že Máři Magdaléna NEBYLA prostitutka . Kdo se o tohle zajímá do hloubky , tak to již zjistil . Také byla zvláštní věc , že Marie byla fyzicky stejná , jak ve velmi mladistvém věku , tak i v pozdějším . To bylo velké mínus . Matka Salome byla dobrá mrcha a tudíž dcerka byla po ní . Proto ta hlava Jana Křtitele . No a druhý díl byl trochu rozvláčný a konec podivný s tou větou - jsem tady .

Herec (2020) (seriál)

Zatím dávám *** za první díl . Uvidíme co bude dál . A vypatlaní , omezení a velice hloupííí , sorry , ubožáci , dávají - odpad . Ale i takoví mezi námi žijí . S tím se nedá celkem nic dělat . Těším se na druhý díl . Zatím dobrý rozjezd . Po druhém díle musím přidat jednu hvězdu navíc . Fakt síla . Ten skok z okna - drsné . A Finger hraje hnusného příslušníka fakticky velice zdařile .

Bourák (2020)

JEDNU * za Veroniku . Jinak dost ubohé , tedy , jěště tanečky byly fajn . Jinak slátanina , která měla , asi, býti " krejzííí " černou komedií . Vůbec mne to neoslovilo . Zřejmě nejhorší komedie tohoto roku .

V síti 18+ (2020)

TVL , tak to je maso . Místy tak nějak nechutné až oplzlé a někdy jako odstrašující příklad pro pubertˇačky a honiče všech věkových skupin . Z těch keců některých honibrků mi bylo až blbě . Bylo mi těch holek až líto . Prostě - hnuuus , velebnosti .

Malý Buddha (1993)

PRO mne stále skvělý a nedostižný Keanu v této roli . Skvělý film v každé době . Jelikož jej mám na Dvd v originále s titulky , tak občas se k němu rád vracím . Prostě nááádhera .

Bez dcerky neodejdu (1991)

Po dlouhé době jsem tento film opět viděl v Tv . Zas...né reklamy byly asi co 15náct minut . Sorry . Film tak neměl takové grááády jako kdysi v kině . Kniha byla daleko lepší , ale i tahle verze ukázala mnohé . Ve skutečnosti to muselo být daleko horší .

Radioaktivita (2019)

PODLE nářků místních plaček , kteří rozumějí všemu co se na plátně mihne , jsem čekal slaboduchý , ubohý , obyčejný až podprůměrný film o jedné vědkyni , jenž nás obohatila o své objevy .Ovšem opak je pravdou . Výborná R. Pike byla tak věrohodná , že pro mne je ona již zmíněnou vědkyní . Samozřejmě i Riley byl zdatným spoluhráčem . Jsem rád , že jsem byl příjemně překvapen tímto filmem . Plusem byly i prostřihy v budoucnosti , kde byly vidět plody její práce jak v dobrém , tak ve špatném světle tempa doby . Nebotˇ Homo Zabijens směřuje k tomu , že sám sebe zlikviduje . Marie byla silná , energická, rázná žena , která neměla na růžích ustláno . Přela se těma dědkama o své místo na slunci , druhý porod byl dost těžký , smrt manžela byla zdrcující , pak štvavá společnost , která urážela a nenáviděla Marii za to , že chtěla i ona trochu lásky po smrti manžela ..atd . Mohl bych zde napsat mnoho slov , jak na mne film zapůsobil , co bylo plusem a co trochu mínusem , leč bylo by to zbytečné . RADIOAKTIVE je skvělý film a je dobré jej shlédnout . Za mne plný počet * * * * * . A musím zvolat po vzoru těch dědků - bravooo .

Instinkt (1999)

Viděno po letech . Musím říci velmi dobré . Anthony přesvědčivý . I to jeho mlčení bylo skvělé . Za mne výborný film .