Sputnik (2020)

TAKOVÉ filmy nijak nemusím . Jěště snad ten úvod , pak přistáli a byla povolána mladá doktorka , která tomu přijde na kloub . Jak začal lézt z toho kosmonauta , teda z jeho břicha až z krku ten podivný - ,, něco " , bylo jasné , že to není ono . Nějak jsem to vydržel až do konce , ale již nikdy více . Akorát ta doktorka byla plusem celého filmu .

The Thinning: New World Order (2018)

MODERNÍ technologie zničí tento svět Homo Zabijens . To je snad čím dál jasnější . Více než 70% lidí , včetně pubertˇáků a dětí od 7ti let neumí komunikovat mezi vrstevníky a lidmi vůbec . To jsou fakta . Film je toho odstrašující příklad . Psychopaté vládnou , tedy ve filmu , a lidi jsou manipulováni a klamáni . Něco má ten film do sebe . Podle otevřeného konce jsem nabyl dojmu , že bude pokračování . Jaké asi bude ? No uvidíme za nějaký rok . Jsem opravdu zvědav .

Vidíš měsíc, Danieli (2019)

Jsou filmy , na které druhý den zapomenete a pak jsou filmy , které vám jěště delší čas straší v hlavě . Tohle je ten případ . Tak reálně natočeno , z toho až mrazí . Co museli všichni zajatci zažít v reálu , muselo být zřejmě daleko horší než ve filmu . Výborní byli oba hlavní hrdinové filmu a pak ten vyjednavač Arthur . Ten musel mít v reálu nervy ze železa . Také scéna v té kavárně , na kávě s tím boháčem , docela klíčová . Film byl místy až dost drsný . Já bych ho dal až od 18ti let , protože slabší povahy mohou těžko snášet některé scény . Prostě film , na který hned tak nezapomenete .

Surfařka (2011)

Vadila mi ta jejich stále optimistická vize - Ty to zvládneš , jsi báječná ,dokážeš to , jsi mimořádná - atd . CHápu , že optimismus je daleko lepší než pesimistické kecy , ovšem všeho moc škodí . Všichni mají , asi , keramické zuby a dávali je na obdiv , např. ta šéfka těch křestˇanů , asi bývalá modelka či Miss . Samozřejmě smekám , jak se s tím Bethany vypořádala , ale jako film mne to nějak zvláště moc nezaujalo . Jinak vlny , holky dobré . Kromě toho fotříka , ten tam nesedl .Nevěřil jsem mu jeho výkon a tak dám ** a půl . A do toho ty STUPIDNÍ REKLAMY v TV !!!!! Prostě pakáááárna !!

Tunel (2019)

Všude tunel . Jak se tam zamoceš , tak se už nevymoceš . Celkem slušné drama v jednom z nich . Scéna s tím kamionem v tunelu fakt síla . JO a ty hnusnééé igelit sáčky by měli zakázat .

Crypto (2019)

DVA bratři a fotřík napravují vztahy . Do poloviny je tak nějak nuda , pak se to nějak pohne kupředu .Závěr jako vždy přestřelka a fotřík usedá na verandu a spokojeně sleduje život kolem farmy . To je tak nějak zhruba . Nechybí nějaká ta ženská do počtu a kámoš co jede na krypto měně . Shrnuto - žádná sláva .

Agentka v utajení (2019)

PODIVNÝ příběh , jěště podivnější zpracování a konec filmu úplná kravina . Vstala od stolu a odešla , tady jí pomohl její kolega a ona šup do metra a finito. Nemělo to téměř žádné napětí či akci . Takový až zbytečný film . Celé se to táhlo , až máte místy chutˇ to vypnout . Prostě nuda na druhou .

Smrtící ticho (2020)

Nikolaj v roli otce , který ztratil dceru a stále se nevzdává . Ta šerifka , to bylo na mne moc . Odskočila si zřejmě ze soutěže Miss , nebo Misis . Ta byla fakt omyl . S tím chlastem , tedy alkoholem u hlavní postavy , to je už také klasika . Vše nakonec dobře dopadlo a doktor , vrah dívek , skončil podle zásluhy . Film není nudný a než se nadějete , tak je konec .

Sviňa (2020)

JE jasné , o kterých lidech ten film je . Pojmenovali se věci tak , jak jsou . Vajda , Igonda , Mo´rová , Heriban tam sedli . I ten hnusnýýý zmrd, sorry , co dohlížel na holky , z toho výchovného ústavu pro nezletilé dívky . U nás takový film z politického prostředí , asi nikdo nenatočí . A že by látka byla . A církev vždycky mele svou . Oni nic , ale cena byla dobrá . Každému slušnému člověku musí být z tohoto filmu trochu nevolno . Mně tedy bylo . No všechno má svůj začátek i konec . Jak v politice , tak v životě .

Mezi nebem a zemí (2006)

TĚM , kteří Něco v životě zažili , film DOPORUČUJI . Ale i těm ostatním . Je spousta takových Nealů na světě . Každý si občas klade otázku - proč právě mně , se stalo tohle nebo tohle . Možná , že i v tomto filmu je na jejich otázky , odpovědˇ .