Highlander (1986)

K tomu nelze co dodat , prostě výborný film , ve své době nadčasový . Skvělý Lambert i režie , včetně scénáře , hudby , skotské přírody , to posunuli o vyšší level . Pro mne jeden v top 100 . Bravisimo .

Učitelka (2016)

JELIKOŽ je to podle skutečné události , je to síííla . Zuzana hrála tak přesvědčivě , že je to až neskutečné. Výborně natočeno . Tak nějak to za komunistů bylo v zákl. školách , bytˇ v menším měřítku . Něco o tom vím . Bohužel .

Pustina (2016) (seriál)

PO pěti dílech musím říci , že žádná super pecka to teda není . Rozvláčné , stále dost ponuré a Zuzka Stivínů , ten její stále stejný tragický výraz , mi už leze na nervy . CHápu , je to role a hraje to fakt velmi kvalitně ponuře . A táži se , proč Dušek po dlouhé době , vzal tuhle nevšední roli , je mi to záhadou . Jsem zvědav jak to dopadne .

Podfukáři 2 (2016)

PRVNÍ dílek byl fakt podařený , to jo , ovšem tohle byl o něco slabší odvar . Trochu Škoooda . A tak jsem se těšil . ALE s tím kodem nebo kartou ty fígle v té místnosti , dobré , dobré . No nicméně i závěr se vydařil . Takže vlastně celkem dobrééé .

Příchozí (2016)

FILM NEJEN TOHOTO ROKU v oblasti sci-fi !!! PECKA . Výborný scénář , efekty , myšlenka daného tématu a nečekaný závěr .

Infiltrátor (2016)

VYMAKANÉ , spletité , napínavé , prostě skvělé každým coulem . Bombastic . . Rozhodně doporučuji , i ten kufřík .

Muž, který poznal nekonečno (2015)

Určitě shlédnutelný , ovšem delší filmeček o matematice , která je nám mnohým dost vzdálená . Jeremy a Dev parádně vytvořili nevšední dvojici , kteří se kamarádí s čísly a zase s čísly , nemaje dalších přátel . Jen velká škoda , že tak předčasně odešel mladý , nadějný člověk a vlastně génius . Jo a škoda , že nebylo více záběrů z Indie . Té deštivé Anglie bylo až moc . Ovšem i tak hodnotné pokoukání . NAMASTE .

Dvojníci (2016)

SOKOL dobrý , NÁROŽNÝ dobrý , KRAINOVÁ dobrý ,KOHÁK --- je skoro všude , nějak ho nemusím , leč také dobré . Jo Schneiderová dobrá fůrie . Scénář mohl být nápaditější , pestřejší , více gegů A MOHLA TO BÝT DOST SOLIDNÍ POKOUKANÁ . Věřím , že PETR HUDSKÝ jěště něco napíše . Dalo by se říci , že se těším , má talent , klučina . DRŽÍM palce . I tak to stojí za shlédnutí . Dííííííííky .