Anthropoid (2016)

ODVAHA všech , do tohoto činu byla obrovská !!!! Velmi dobře natočeno , jen v tom kostele ta ,, střílečka ,, poněkud delší . JO a CHudák mladý za vypsaný peníz ZRADIL kamarády a vlast !!!! Scéna výslechu dost realistická . Jen mi hodně vadila ta angličtina . Škoda , že my NEUMÍME natočit takový film o NAŠICH hrdinech . A ta uřezaná hlava v kýblu - brutáál .!!! Mohli si to odpustit . Jinak tomu filmu lze málo co vytknout . Prostě velmi solidně natočeno .

Ostravak Ostravski (2016)

CHAPU , že to neni kurde na Oskara , to je nam jasne . De tu o to se uvolnit a zrelaxovat z tej šedi , kurde . Trochu se to povedlo . Par gegu , žadna zapletka , fajnova Zuzka i ten Kikinčuk , no dobre složeni . Igor tam sednul a to je hlavni , bo kery iny by to měl robit . Ja su tak středně spokojeny . Ma to rezervy, ale když to oko přivřu , tak dobre . Kurde dobre . Ovšem kerisik chachar i děvucha temu daju meně , to je mi buřt , bo tak ma byt . Jaka doba , take nazory . No nic , idu na šichtu , Zduř .

Šifra mistra Leonarda (2006)

SICE kniha je lepší ovšem i toto dílko výborné . Diváka si to našlo a za čas to bude ve zlatém či jiném fondu . Viděl jsem ji už dvakrát a jěště dvakrát ji zřejmě uvidím . Takových nás bude somozřejmně více . Tohle se povedlo , RONE . Bravisimo .

Inferno (2016)

ŠIFRA byla výborná , Andělé ....... velmi dobré , ale tohle nějak kulhá . Snaha byla , to jo , i fajn lokace , Tady to Ronovi moc nevyšlo . Dvě a půl .

Skrytý nepřítel (2016)

TECHNIKA jde kupředu a člověk do pr ...., tedy zpět na strom .

Tah pěšcem (2014)

JOOOOO šachy jsou zapeklitá hra . Jednou věž , jednou střelec . Pokud přijde na úvod pěšec je vymalováno . Bobby zdatný v této hře , byl malinko mimo psychicky. Tobey umí zahrát dobře pakoše , až mu to věříte . Pro nás , šachové amatéry byl to pěkný snímek .

Vyprovokovaná (2006)

SICE trochu poněkud rozvláčné , ale co už . . A MĚLA toho kreténa ,,MAČA ,, řešit už dříve . NO , Bachchan a Miranda dělaly co mohli , takže za čtyři .

Boj za svobodu (2016)

Možná dlouhé , ale Matthew to zvládl .Rozhodně stojí za shlédnutí . Dobré zpracování , děj , pomoc bližním v bažině a tak . Ten rasismus byl , je a bude hnuuus . Bohužel .