Agnus dei (2016)

Hrůůůza !!! VOJÁCI tohoto kalibru , jsou hovada , horší než divoká zvěř !!!! Fakticky silný film . ANNE - dosti dobré filmově . To bude ,, Polský lev ,, - či co tam mají .

Pod vysokým napětím (2015)

HELMU z hlavy dolů před váma klucí . Sharon měla dobrý štěk a Kate i Julie opravdu ,, náájs ,, . Jak vidím bouřku , volám Johnovi . Jelikož je to podle skutečnosti , hvězda navíc . Těmhle chlapcům by měli přidat ,, love ,, na platě . TO SAFRA JO !!

Oko za oko (2015)

ROSAMUND tam ve všech směrech sedla . A Každému takovému šmejdovi , fíknout ruce až u koulí. Sice pomalý spád , ale závěr to dotáhnul na tři . Více takových sester , do všech špitálůůů . Sestra roku .

Božská Florence (2016)

JELIKOŽ jsem viděl jinou verzi o této ,, pěvkyni ,, , která byla výpravnější , zajímavější , obsáhlejší , prostě lepšííí ,, tak musím dát jen dvě Meryl . Jinak je to výborná herečka , o tom žádná . Jen zde byl slabší scénář a tudíž to člověka tak neosloví , jako ten původní snímek o Florence. Bohužel .

Ani ve snu! (2016)

Snaha byla a pokud je mládež taková , jako ve filmu , tak mám o ně obavy . Celé nějaké divné . Akorát hory v úvodu paráda . Klára tuctová matka co hledá spřízněnou duši a Mišíků chlapec , lovec ve vesmírných dálkách . Jo jěště pes byl dobrý . Vzato jako celek - Opravdu slabé dvě . Slaboučkéééé . . .

Božské děti (1997)

Tak v tomhle mají sourozenci před námi dost navrch , tedy . můžeme se od nich učit . Mohlo by to být v TV a na nettu - každý měsíc jako vysílání pro rozežrané děti v západním sektoru , i východním . Jednoduchý příběh citlivě vypráví o páru bot v jehož závěru se dozvíme , že vyhrát pohár vlastně není žádná sláva . Počítá se hlavně třetí místo . Je ve filmu vidět i fanatismus k vládci oné země , což je v mnoha zemích také . Jako příběh dětí je vskutku perfekto . Musím dát pět , i kdybych nechtěl .

Samba (2014)

Samba přežívá v Paříži , snaží se žít , ale je to těžké . Je takový slušný , snaživý , milý , usměvavý. i když občas výbušný , žije u strýce a pomáhá mu Alice . Takových filmů bude určitě přibývat abychom věděli , že i jiné národnosti mají slušné a milé lidi . Jo určitě mají , o tom žádná , jen nás pomalu převálcují hlavně ti nehodní , agresivní , zlí psychopati . Jako film se tohle dalo , myslím však , že jako realita , to bude horší .

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

PŮVODNÍ myšlenka se , OBČANE , zcela vytratila . Tohle bylo vlastně stejně slabé jako DVOJKA . Bez inteligentního vtipu , často bezduché , pitvorné , taková ,, splácanina ,, . Clavier na to psaní nestačí . Nebude už pokračování , že néééééé.....

Prázdniny v Provence (2016)

To byla zase konina , kravina , zhulenina . Michálek to myslel asi jako ,, džooouuuk . Jedině tak .