iBoy (2017)

Možná dobré téma , zpracování však horší . Milner se na to hodil . Bezva . Jinak nic moc .

Tenkrát v ráji (2016)

ŠKODAAAA !!!! Mohl to být fakt dobrý film , dobré téma , těžká doba i zápletka . Ovšem nějak to odflááákli . Podivné střihy , nelogické návaznosti v ději , prostě špatný scénář . Ovšem Hradílek dobrýýý . To jo . Leč , to je fakticky málo . Kdyby to točili ,, amíci ,, byl by to trhááák .

Pan Church (2016)

TAKOVÝ krásný lidský , téměř komorní příběh s Eddiem v čele . Všichni dobře sehraní i s malou Izzy . Po delší době film s Murphym , kde se nepitvoří , nepřehrává a ukazuje své kvality . Film , který se dá shlédnout i po čase a neztratí na své kvalitě .

Noční zvířata (2016)

OPĚT krásná Amy , ale to nestačí . Takové nějaké celé divné . Včetně toho vyšetřování i závěru . Nějak jsem tomu nevěřil . I to zdlouhavé ,, vyšetřování ,, těch dvou grázlů . Scénka s tím jedním na té míse venku při stolici až nechutná . Prostě hnus . Celkově pro mne slabé tři . Nějak té americké tvorbě přestávám rozumět .

Spojenci (2016)

Napětí to mělo , Brad a Marion tomu dali takové to charizma , výborná hudba , scénář a samozřejmě režie . Scéna v autě , v písečné bouři taková dost věrohodná jakožto i přestřelka na večírku . Prostě dost dobrý film . Vše už bylo napsáno a tudíž finito .

Nižinský (1980)

Na tu dobu velmi dobré zpracování , hlavní hrdina maličko v té roli ,, kulhal ,, no , přivřu oko a dám čtyři .

Velká čínská zeď (2016)

Efekty - jo , velitelka - jo , důmyslné čínské zbraně - jo , Damon - rovněž jo . . . , ale jinak - NE .

Bohéma (2017) (seriál)

Mohla to být pecka roku , a je to jen pecička . Ty dva pohledy za války a za komunistů celkem zajímavé . Jo a dost holých prdelííííí . Fakt divné . Asi se scénáristce líběj chlapský holýýý zadky . No , proč ne ?

Labyrint - Série 2 (2017) (série)

ZATÍM je to na hony vzdáleno první sérii . To jest , že nemá to jiskru , tajemno , napětí a tak . Prostě nastavovaná kaše nevalné chuti . A někteří herci jsou tam zřejmě omylem - např. Hájek , Vilhelmová . PO druhém díle dost zklamání . Uvidíme co bude dál . PO třetím díle stále bída . . . . No a BÍÍÍÍDA až do konce , a ten poslední díl dost přeplácaný , nelogický , takový bez hlavy . Jakoby vážná známost Emila čeká mimino , tak to budou kluci točit jistě třetí sééérii . Nechápu proč , když tahle série byla tak slabá . . . To bude teda už úplná slátanina .

Instalatér z Tuchlovic (2016)

SLABÝ , velmi slaboučký scénář , slabý děj , jednoduché zápletky , jednoduchý film . Nejslabší počin od VORLA . Podivně rychlý závěr . Jen ta poštˇačka byla dobrá . A Holubová nevyužitá . V podstatě zbytečný film .