Moonlight (2016)

Zase taková oskarová pecka to není . Děj zdlouhavý , občas divné střihy , nějak to nebylo ono. Téma zřejmě stále táhne , ale takových filmů je povícero . Malý CHiron se vydařil a ten nejstarší také , to zase jo . Scénka u stolu s malým CHironem a tím dealerem , ta poslední - silnější emotivní záběr ve filmu . Matka občas leze na nervy nejen jemu , ale myslím i divákům . Čekal jsem celkově filmový nářez , no nějak mne to zklamalo .TOHLE není pro mne nejlepší film roku , opravdu ne .

Nový život Paula Sneijdera (2016)

Takový pomalý úvod , divák čeká co bude dál . Stále pomalý rozjezd , až si říkám , no to bude zřejmě slabší kousek . Na scénu nastupuje zvířena a nový pohled na život . Mezitím Paul přemýšlí , zda-li se soudit či nikoliv o velké peníze za smrt své dcery , na které čekají supi , v podobě nesympatické manželky a dvou -- vychcaných , sorry , synů . A jelikož prašule nebudou , tak se vše mění , nebotˇ bylo použito , ze strany Paula , zdravého rozumu . Po úniku z psychiny se smečkou , si říkám , vlastně je to nevšední , zajímavý film . A konec na vyhlídce z velmi vysokého patra , mne v tom utvrdil . FAKT DOOOOST DOBRÉ .

Mlha v srpnu (2016)

STRAŠNÉ , šílené , hroznééé . . . . náročný film . A výborný Ivo .

Ztracené město Z (2016)

TAK špatné to rozhodně nebylo . Odvahu měl Fawcett na rozdávání . A podpory od ženy také dost . Neviděl jak rostou jeho děti , ale jej to táhlo do pralesů . Záběry z války celkem silný moment a také první setkání s domorodci . Poslední výprava se synem , mi přišla , jako takový výlet do lesa . Závěr u domorodců netradiční . V každém případě stojí tento film za shlédnutí .

Komici s.r.o. The Tour (2016)

Dalo by se říci , že dost stupidní . V úvodu dost čurááákůůů od Knora , fakt velice ubohééé , dále Pavlásek je dost mimo , je fakt trapný - to co dělá je humooor ???? STRAŠNÉÉÉÉÉ !!!! Matonoha ušel i Ruda . Jinak ČASTO ubohé , trapné , hloupé , jednoduché , PROSTODUCHÉÉÉÉ . PROSTĚ TOHLE NEUMÍME . Pokud se tohle někomu opravdu líbilo , , , , , no proč ne . . .

Sto let odpuštění (2016)

NIC nového tohle nepřineslo . Tak půl hodina ušla , pak do toho politika , mlácení téměř prááázdné slámy, mezitím se srocují u vchodu do banky policejní oddíly , téměř po zuby ozbrojené , no a dále rozpory mezi klukama s maskama , odvážná bankovní ůřednice s důležitými informacemi , které vymění za třpitivé kamínky , mezitím stále politika , no a pomalu jdeme k závěru , což jest únik kanalizací , směr metro . Když tohle vše zhodnotím laickým okem , tak dávám slabé dvě .

Génius (2017) (seriál)

Svižný , napínavý , dobře natočený , jedinečný seriál o tomto osobitém a jedinečném vědci . Takže za pět . Perfekto .

Hra o všechno (2017)

STOKRÁÁÁÁT omleté téma , korupce ve všech směrech , drogy , boj o syna , velmi cílevědomá policistka , bitky, atd . Takový průměr , žádná pecka to není .

Den patriotů (2016)

MUSÍM říci - dost vydařené . Tak dobré jsem to nečekal . Mělo to napětí , akci , až na to závěrečné patriotství , no , když to tak cítí , co už . Faktem je , že nám tohle chybí . JO a někdo dal tomuto filmu odpad . Nechápu , asi to budou dost velcí znalci filmů . Teda , oni si to myslí . Je mi jich líto . Pokud se nad tím hlouběji zamyslím , tak vlastně nenííí . . .

Billy Elliot Muzikál (2014) (divadelní záznam)

TOHLE prostě je bomba . Takhle se dělá muzikál na jěvišti . BRAVOOO !!