Snowboarďáci (2004)

Karel Janák přivedl do světa filmu dva herce české filmové budoucnosti - Kotka a Mádla (Mádl je lepší). Komedie snowboarďáci nejsou zrovna filmem, který bych si vybavil při slově Česká republika, ale kokat se na něj dá - a často se i zasmějete. Ještě jsem zapomněl ............... STŘIKÉÉÉÉÉJ

Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (seriál) odpad!

Občas si pokládám otázku "proč to ti režiséři točí". Je to blbina na N-tou. Vůbec se to neliší od české verze a sledujou to jenom ženský u žehlení a protože tam nic jinýho není, nebo nemají čas si to přepnout :D

Addamsova rodina (1991)

Tak tahle rodinka prostě nemá chybu - občas se s ní trochu doma srovnáváme :) Parádní styl humoru - torchu starší film, ale za to hodně kvalitní. Strýček Fester je stejně nejlepší :)

Na plovárně (1998) (pořad)

Tohle je prostě pořad, na který bych se mohl dívát od rána do večera. Největší český gentelman a prostě parádní chlápek Marek Eben tam má pořád zajímavé osobnosti (např. Barry Mason, Danny DeVito, Robert Redford, Andy Garcia, Garry Kasparov, Bill Gates, atd...) Prostě ideální úkaz pořadu na 5 hvězd

Bažanti jdou do boje (1974)

Když nepočítám filmy Louise De Funese, tak je to nejlepší francouzská komedie jakou znám

Tři mušketýři (1993)

Bohuzel nejsem fanouskem starych musketyru, takze pro me nejlepsimi musketyri jsou tihle - SHEEN, SUTHERLAND, O'DONNELL a PLATT. Ikdyz to ma jenom 51% tak se mi to libilo a hodne jsem se pobavil

Boj (2007)

Víc než 3 měsíce jsem měl tenhle film na 1. místě nejočekávanějších filmů. Jason Statham, Jet Li, Luis Guzmán, Devon Aoki a další známí herci. Když jsem viděl to hodnocení na ČSFD - 52%, řekl jsem si: "Sakra, asi to nebude tak dobrý, jak očekávám". Začal jsem se teda dívat na film hodně zaujatý. Po dobu filmu jsem myslel, že to snad nikdo z těch co to hodnotili ani nevideli. Parádní režie, střih, efekty i střílečky a bojové umění. Bohužel konec byl hodně zprzněný. Film 5 hvězd + posledních 5 minut 1 hvězda = 3 hvězdy

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Vážně originální nápad natočit takovýto film. Ještě víc si hovážim, protože jsem měl možnost vidět Jima Carreyho odvést konečně nadprůměrný herecký výkon. Zastávám názor, že každý "komik" by měl dostat příležitost úkazat světu, že není JENOM komik ale umí i opravdu hrát. Tu možnost dostal v poslední době např. Adam Sandler v Reign Over Me. Možná se dožiju filmu, kdy takovou možnost dostane i Jack Black :)

Fontána (2006)

90% lidí tady píše, že je to nejlepší film a soundtrack roku. Tak jsem na to koukl. Nevím, jestli je tohle nejlepší film roku, ale můžu říct, že Darren Aronofsky stoupá ke hvězdám. Po blesku z čistého nebe v představení Requia za sen natočit další těžký film, nad kterým musíte přemýšlet. Jestli Fontána nebude tento rok nominovaná nebo dokonce nevyhraje Oscara - tak jsou ti co to rozhodují asi slepí. Darren Aronofsky si tímto filmem přímo prosekal cestu do mé Top 5