Pár správných chlapů (1992)

Docela dost slavných herců v čele s Nicholsonem, Cruisem a Demi Moore. Docela fajn odreagovačka

Tanec v temnotách (2000)

Tohle je určitě film pro fanoušky dramatů. Pro mě to nebyl zrovna nejlíp strávený večer v živote, ale Peter Stormare si mě získal

Interview s upírem (1994)

Film samotný mě až tak nezaujal, ale herecké výkony postav jo. Hlavně Brad Pitt a Tom Cruise - vážně povedený vampire-horor

12 opic (1995)

Abych řekl pravdu, tak nemůžu říct, že by mě film vysloveně zklamal, ale čekal jsem od toho trochu víc. Z počátku filmu jsem si říkal, týjo - parádní film - 6 hvězd je ještě málo, a to zvlášť když se tam objevil Brad Pitt coby "magor Goines". Bohužel zbytek filmu jsem jen sledoval co se děje

Cesta za rozkoší (2000)

Jenny Jameson je tady kost :) a péčka s dějem se tak často neviděj (né že by za něco stál) :)

Lyžařská škola (1991)

Tak tuhle bláznivou komedii jsem viděl asi nejvíckrát ze všech uživatelů na celém serveru. Vždycky když jedem k babičce, tak se díváme na tohle - je to sice blbost na dvanáctou ale ja to prostě můžu pořád :)

Nepřítel před branami (2001)

Tenhle film jsem viděl poprvé asi v roce 2002 a to jsem ještě o ČSFD vůbec nevěděl, takže mě hlavně zajímal děj než samotní herci a natožpak režisér. Teď když to vidím tak je to docela nacucaný film plný známých tváří a režisér taky není žádný párátko (Medvěd, Sedm let v Tibetu, ...). Vážně pro mě jeden z nejlepších válečných filmů vůbec

Trainspotting (1996)

Vážně nevím proč, ale filmy o drogách jsou často jedny z nejlepších. Tento film jsem sehnal hned po Moulin Rouge, kde mě Ewan McGregor vážně zaujal. Danny Boyle patří k těm lepším režisérům a tenhle filmek zvládl vážně skvěle

Zlověstné ticho (2007)

Jak může nekoho bavit film založený více méně na tom, že se občas pohne loutka - TRAPAS - vážně nechápu těch 65% :(

Wimbledon (2004)

Dlouho se mi tohohle filmu nechtělo - na jedné straně můj oblíbený Paul Bettany a na straně druhé hodně neoblíbená Kirsten Dunst. Vážně příjemná podívaná, to se musí nechat. Kirsten se mi začala o půl bodu líbit trochu víc. Po tenisové stránce nic moc, ale o to v tomhle filmu vůbec nejde