Král Artuš (2004)

Docela příjemný historický flim, s dobrými vizuálními efekty - Keira Knightley :)

Interview (2007)

Ani fakt, že se 95% filmu odehrává jenom v bytě, mě nepřesvědčí, že Steve Buscemi nenatočil vážně skvělý film. Celý film jsem hltal slovo po slovu. Scénář byl perfektní, stejně jako herecké výkony našeho hrdiny a hrdinky, ale ten konec (i když o něm to celé je) mě prostě zarazil. Skončilo to vážně skvěle a hodně lidem se určitě líbil, ale já jsem si představoval něco jiného. I tak jsou to skvělé 4 hvězdy

DOA: Na život a na smrt (2006)

Na to co jsem od toho čekal, tak mě to mile překvapilo. Je to spíše něco jako Mortal Kombat nebo Tekken, ale jsou tam o 100% lepší baby :) Děj stojí totálně za prd, ale počítačové triky a akčnost je dost dobrá

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Limova poslední věta komentáře je psaná pro mě jako na míru. Lea jsem moc nemusel - ano napsal jsem nemusel. To co tady předvedl je asi stejně dobrý výkon, jaký předvedl Dustin Hoffman v roli Rain Mana. Jak Leo mluvil, jak se hýbal, jaké měl záchvaty, i to jak se smál - to všechno dělalo z celého filmu nezapomenutelný zážitek. Tenhle film jsem si sehnal, jenom kvůli Johnny Deppovi - hraje sice hlavní roli, ale proti Leovi je v tomhle filmu maličký jako vlašský ořech - promiňte to přirovnání :) Moc mě mrzí, že je akademická komise tak slepá a nedala Leovi Oscara (myslím, že věk nehraje roli a i pěti leté dítě, které zahraje, tak že vás to vezme za srdce, tak by tu sošku prostě dostat měl)

Křižovatka smrti 2 (2001)

Vyšší hodnocení ma jako obvykle jednička. Ale u dvojky se podle me vice zasmejem a krizovatky 2 jsou vice komedie

Blade: Trinity (2004)

Bohužel jsem tady asi jediný, ale mě se trojka líbí nejvíc. Wesley Snipes nemá chybičku. Nové zbraně, děj taky brilantní. Hodně filmu přidal i Ryan Reynolds, který občas odvázal tu napínavou atmosféru. Jessica Biel zastupuje pozici krásky (je to vážně kus :) a jestě Dominic Purcell ninější známý Lincoln Burows z Prison Breaku. Nevím "čím to je", ale většinou, když je nějaká trilogie, tak se mi líbí nejvíc 3. díl, pak 1. a nakonec 2.díl. Jedinou vyjímkou jsou asi Dannyho parťáci, kteří jsou v pořadí. 1., 3. a 2. :)

Match Point - Hra osudu (2005)

Ač nejsem zrovna vyznavač Woodyho Allena (neptejte se mě proč, bohužel to nevím ani já), ale tehnle film mě docela bavil. Bez krásy jménem Scarlett Johansson by byl film sotva poloviční i přesto mi tam něco chybělo a ten závěr mi bohužel moc neseděl

Mrtvý muž (1995)

Ač je to film, na který dlouho budu vzpomínat, nemůžu dát 5 hvězd. Už jenom proto, že jsem se na něj díval nadvakrát. Johnny Depp tady ani zas tak neukázal svůj herecký dar od boha, ale i tak to bylo příjemně strávené odpoledne

Lekce řízení (2006)

Na tenhle film bych se asi nikdy nedíval, kdybych neviděl, že tam hraje Rupert Grint z Harryho Pottera. A musím říctm, že to nebyla až taková ztváta času. Rupert ukázal, že i hrát a ne jenom postávat ve stínu Daniela Radclifa. Laura Linney asi nepotřebuje komentovat, ta byla famózní jako vždy

Do naha! (1997)

Britové takové komedie prostě umí, a když se přidá Robert Carlyle a Mark Addy, tak je z toho komedie pro každou chvíli :)