The 80th Annual Academy Awards (2008) (pořad)

Viděl jsem to bohužel bez titulek, ale jelikož je angličtina dneska všude tak jsem celkem rozumnel - ne zrovna kazde slovo, ale tak nejak jsem vedel o cem mluvi. Oscaři jsou vždycky parádní show

Až na krev (2007)

Co víc dodat, než souhlasit s Bluntmanem. Většinu filmu jsem hleděl s otevřenou pusou a zatajeným dechem. Letos jsem přál Oscara Deppovi a byl jsem hodně zklamaný, když to zase vyhrál Day Lewis. Po shlédnutí jsem tomu rád. Famózní herecké výkony nejen hlavního hrdiny, ale také např. Paula Dana nebo Kevina O'Connora. Nádherný snímek, jenom škoda, že nevyhrál taky film roku.

Trosečník (2000)

Přenádhrený film s nádherným prostředím a báječným Tomem Hanksem. Brilantní dia(mono)logy s Wilsonem :o) Pěkně to fajruje co, Wilsone?? :o))

Alvin a Chipmunkové (2007)

Zajímavé, celkem jsem se i zasmál, ale přiznejme si, že po hodině a půl "šmoulího" zpěvu už bolí hlava :o(

Východní přísliby (2007)

Viggo Mortensen vážně skvělý, se skvělým přízvukem, ale na nominaci na Oscara bych to neviděl

Kiwi! (2006) (studentský film)

Jak nám ukazuje Kiwi - všechno jde když se chce !

Život podle Dana (2007)

Opět parádní film s jesště lepším Stevem Carellem. Opravdu nádherný snímek.

Probuzení (2007)

Film Při vědomí se ze začátku tváří jako nádherné romantické dram - druhá polovina nádherný thriller. Herecký výkon Jessicy Alby se v tomto filmu nedá komentovat, za to výkon Haydena Christensena byl jedním slovem famózní. S pětiprocentní nadějí jsem čekal až do konce, že se probudí a zjistí, že se mu to jen zdálo, ale nakonec jsem byl rád, že to tak nebylo.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Film, na který jsem čekal od první chvíle co jsem ho našel. Naše známé trio Burton-Depp-Carter opět nezklamalo, naopak, ještě víc potěšilo. Nádherný film. JOHNNY PŘEJU OSCARA ;o)

Hitman (2007)

Je to dobrej akcnak - to bez pochyby, ale proste mi tam ten Timothy nesedi. Nic proti nemu nemam, jeho filmy se mi libi, ale proste jako Hitman neni presnej. Je na nej proste moc mladej, na druhou stranu musim rict, ze ho zahral celkem dobre. Olga Kurylenko je tu samozrejme jen jako kosmeticky doplnek, ktery se mi vazne moc libil. :-D