BrainStorm (2008) (TV film)

Tak tomuhle říkám film. Skvělé obsazení. Parádní scénář. Ivan Trojan je prostě klenot. Brzobohatý umí zase zahrát cokoliv. Na Terezu Voříškovou bych se mohl zase dívat od rána do večera. Pavel Liška tam hrál dohromady asi 5 minut, ale za tu dobu vnese do filmu nehoráznou energii. Bravo. Jiří Strach mě čím dál víc překvapuje. Jen tak dál Jirko.

Pan Včelka (2007)

Celkem slušný animáč. Pro děti je spíše ta animace, pro dospělé spíš obsah. Normálně jsem od té doby začal i vosy a včely vyhánět z okna než abych je zabil :o)

Gynekologie 2 (2007) (seriál)

Starý známí Čtvrtníčkův humor. První díl nepřekonatelný, bohužel ostatní horší a horší

10 000 př. n. l. (2008)

Celkově asi zklamání. Čekal jsem film o pravěkých lidech kteří na sebe budou dělat různé povyky a grymasy. Šavlozubý tygr taky mohl někoho zakousnout - aspoň bych tolikrát nemusel zívat. Teď přejdem k plusovým bodům. 1. bod získává OBSAZENÍ. Asi by bylo hodně blbé kdybyste v rolích pračlověků viděli nějaké hvězdy jako např. Brada Pitta. Jediný tak, koho jsem poznal byl asi Cliff Curtis. A hnědoočka Camilla Belle v roli modroočky Evolet byla taky kouzelná. 2. bod získává VÝPRAVA. Jednou v horách, jednou na poušti, ale prostředí nemělo chybu. 3. bod získávávají asi VIZUÁLNÍ EFEKTY. První scéna s mamuty je prostě nepopsatelná. Nikdy jsem neviděl tak dobře udělaného mamuta. Všechna ta mohutná kožešina a kly a pohyb byl úžasný. A co teprve ty nádherné lodě s rudýma plachtama. Prostě průměrný film s dobrou hudbou, na který není špatné zajít, ale taky se nemusí utrácet 120,-Kč v Olympii. 50%

Sněhurka (2007) odpad!

Kterej hňup tohle vymyslel?? Takhle doslova znetvořit Disney Sněhurku je vážně hřích. Stačilo mi prvních 15min a věděl jsem jak hodnotit

Poslední plavky (2008)

Slabí scénář se skvělou hudbou (když nemyslím píseň Aj ty kokot) a ještě lepším Čtvrtníčkem, který je v českém humoru prostě jedinečný

Juno (2007)

Za rok 2007 jsem viděl hodně a ještě víc filmů, a u každého dalšího dobrého jsem si říkal, že rok 2007 byl opravdu parádním přínosem do kinematografie. Každým lepším snímkem jsem si říkal, že ten byl asi lepším než tamten a tak dále. Filmem Juno tento koloběh asi končí, protože Juno u mě dosáhlo vrcholu.

Pokání (2007)

Mě film celkem bavil - nemůžu říct, že by to byl zrovna nejlepší film co jsem viděl, ale vážně se mi líbil. 6 nominací jsem zrovna nepochopil, ale s hudbou stoprocentně souhlasím - ta byla dokonalá

Václav (2007)

Mě začíná Vejdělek i docela bavit. Většina populace ČSFD ho odepsala už po Účastnících zájezdu, ale mě se to prostě líbí. Ivan Trojan předvedl nádherný herecký výkon, za který by se nemusel stydět ani kdejaký jiný herec. Viděli jsme zde hodně známých tváří jak z Vratných láhví, tak z už zde zmiňovaných Účastníků. Trochu mě zklamal konec, ale to nemůže ovlivnit zbylých 90 min u kterých jsem se náramně bavil a hltal film doslova každou minutou a sekundou. Nezapomenutelnou stránou filmu je také zejména hudba, která byla stejně jako u Účastníků brilantní.

Já, legenda (2007)

Vážně dobrý film. Will SMith nemá chybu a film od filmu se mi líbí víc a víc (až si někdy říkám jestli to ještě víc jde). Dobrej scénář, pěkní zomíci a 100min, což není ani moc ani málo. Byl na tom taky hodně vidět Lawrencův Constantine. Neměl jsem z toho, ale ten pocit, jakože jsem viděl brilantní film a čekal s otevřenou pusou až do konce závěrečných titulků a poslouchal finální hudbu.