Bratři z donucení (2008)

Filmy, ve kterých se objevují Ferrell a Reilly jsou vždycky takové krávoviny a chujoviny, že to není ani možné. Nasmál jsem se jak blázen, ale stejně pořád přemýšlím, jestli jsou ti dva normální homo sapiens :-D Kdo jiný než Ferrell může napsat takový scénář?? :-D

Horší než smrt (2007)

Perfektni cerna komedie, ktera nema chybu. At zije Vallium a strycek Alfie :o) "Vsechno je tak kurevsky zeleny ..." :o)

Mnichov (2005)

A je to tady - film, ktery mam ve sve filmotece asi 3 roky a podival jsem se na nej az dnes 25.10.2008. Predtim jsem se podival na CSFD, jak to tady vsichni vychvalujou a rikam si - asi to bude fakt bomba kdyz to ma 80%. Opak je pravdou. Nebudu dalsim z tech, kteri jenom vidi jmeno Spielberg u polozky rezie a hned daji 5hvezd. 164 minut nudy jsem fakt jeste nevidel. Cely film se nic poradneho nedeje, vsechno je natahle jak jenom to jde. Jedine co se mi libilo byla asi ta pekna zenska u toho baru v hotelu (co hezky vonela) jinak absolutne nic. Proste si myslim, ze kdyz Spielberg natocil par dobrych filmu, tak se z nej muzou vsichni podelat a kazdej jeho dalsi film bude trhak i kdyz jeste ani nevysel :-(. Bohuzel tak to vidim ja

Muž na Měsíci (1999)

Vzdycky jsem mel Jima Carreyho za obycejneho komika "blbecka", ale ted vidim, ze jsem se pletl. To co Jim dokaze je doslova nepopsatelne - dokaze udelat vsechny mozne xichty, hlasy, pohyby a kdo vi co jeste. Andy Kaufman je perfektni, stejne jako Milos Forman a pisnicka Man on the Moon od R.E.M.

Čtyři pírka: Zkouška cti (2002)

Film sam o sobe nestoji za moc, ale pro me, fanouska Heatha Ledgera, bylo povinnosti to dokoukat.

Vymítač ďábla (1973)

Dlouho jsem se chtěl podívat na tento klasický horror 70. let. Je to rozhodně úžasný film, ale na to, že patří mezi nejlepší horrory, tak jsem čekal, že se budu víc bát.

Dexter (2006) (seriál)

.: AND WHAT ABOUT ME? AM I THE TWISTED BAY HARBOR BUTCHER... OR THE VALIANT DARK DEFENDER? :.

Darjeeling s ručením omezeným (2007)

Rozhodně zajímavý film, u kterého jsem se dokonce tak 3x zasmál, ale nejnudnější film jaký jsem kdy viděl. Vždyť se tam cel film nic neděje. Jedou jenom vlakem a kecaj. Nic jinýho. Owena a Adriena mam fakt moc rád a proto jsem se na to dodíval, ale fakt jsem se nudil jak nikdy

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Film sám o sobě je celkem o ničem, přesto dávám 3 hvězdy. 1.hvězda za Kurta Russella. 2.hvězda za Zoe Bell - podle té jízdy asi nejodvážnější ženský na světě. 3.hvězda Tarantinovi, který u mě stoupl zase o stupínek výš.