Iluzionista (2006)

Už delší dobu jsem uvažoval o přidání Edwarda Nortona do mé pětice nej. herců a tímhle filmem si ho potvrdil. Bravo

Kult hákového kříže (1998)

Sohlasím s lebowskim - je to úplně někdo jiný něž Alan z Larryho Flynta. Ať žije Edward Norton.

Podfu(c)k (2000)

Tak tenhle film jsem sháněl sakra dlouho a nakonec se mi to vyplatilo. Parádní černá komedie. Všichni herci si zaslouží potlesk, ale Brad Pitt byl hvězda. Ale stejně je nejlepší písnička u závěrečných titulek od Huey 'Piano' Smithe :)

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Piráti mají svoje kouzlo a hlavně Johny Depp je v téhle trilogii fascinující. Kdo mi řekne, že by si v roli kapitána Jacka Sparrowa dokázal představit někoho jiného, stejně mu neuvěřím.

Rocky Balboa (2006)

Všechny díly měli něco do sebe, ale tenhle byl pro mě vrcholem.

Králové ro(c)ku (2006)

Každý ví, že Jack Black je naprostej blázen (v dobrým slova smyslu). Myslel jsem si, že ve Škole rocku, už ukázal všechny svoje xichty a pohyby, ale ne. Například, jak snědl houbičky a stal se Yettim . S Gassem, jsou naprostá extratřída a to ukazují i ve svojí hudbě. Pro mě nejlepší komedie roku.

Škola rocku (2003)

Parádní komedie !!! Když mám špatnou náladu, hned hledám DVD Škola ro(c)ku. Jack Black je BEST !!!

Horší už to nebude (2006)

Celý film nadprůměrná komedie s vynikajícím Ferrellem, ale ten konec mě dostal. A wristwatch saved Harold Crick. Nejlepší film s Willem Ferrellem....100%

Casino Royale (2006)

Naprosto perfektní bondovka – mnohem lepší než ostatní. Akorát jsem nepochopil, kde se na konci objevil Le Chiffre, když dostal kulku mezi oči, při škrábání Bonda v rozkroku :) ....100%

Skrytá identita (2006)

Tohle, že je oscarový film? Nic proti, ale bylo to pořád jedno a to samé (jedna krysa u policie a druhá u mafiánů – nikdo neví která). Ale musím říct, že parádní konec :) ..... Když jsem se na to díval podruhé tak jsem změnil názor ze 3* na 4*