Teče tudy řeka (1992)

Můžu říct, že tohle je nejstarší film, který jsem s Bradem Pittem viděl. To je proste film, ktery musi kazdy videt. Robert Redford umi tocit nadherne filmy v prostredi nadherne prirody v Montane, jak pozdeji ukazal i ve filmu zarikavac koni. Vazne umelecke dilo.

V zajetí rychlosti (2005)

V tomhle filmu ukázal Anthony Hopkins, že ještě nepatř do starého železa (i když mu je rovných 70let). Tenhle film se mi líbíl. Burt se s každým hned zkamarádil a to je hezký. Ještě víc mě zaujalo, že je to podle skutečné události

Seznamte se, Joe Black (1998)

Já tenhle film vážně miluju. Mohl bych se na něj dívat od rána do večera a stejně by mě neomrzel. Anthony Hopkins jako vždy brávůrní a Brad Pitt nádherně zahrál smrt, která vůbec neví jak to na zemi chodí. Ale hlavně - neuvěřitelně nádherný soundtrack Thomase Newmana...........KRÁSA

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Za to jak na sebe střileli a mlátili se a přitom si říkalo "miláčku" a "zlatíčko" - musím dát prostě 5 hvězdiček

Happy Feet (2006)

Je to divný, ale když jsem se na to díval už v únoru, tak jsem říkal, že to dostane Oscara. Moc lidem se to nelíbí, ale mě jo. Zvlášť Ramon v podání Robina Williamse

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

V momentě, kdy skončily závěrečné titulky a nádhernou hudbou, jsem uháněl na ČSFD zjistit, kolik má tak fantastický film oscarů, a se zklamáním v tváři jsem zjistil, že ani jednoho :(. Je veliká škoda, že byl natočen ve stejný rok jako Forrest Gump. Tenhle film je vážně kouzelný. Pokaždé, když se na něj divám, všimnu si dalších a dalšách věcí a pořád mě to baví víc a víc. Co dodat - možná stačí jen: Good job Frank

Dobrý ročník (2006)

Tak tomuhle říkám komedie. Není to nic ve stylu prciček a toho si cením ještě víc

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Tři hvězdičky jsou jenom z milosti. Byli tam nějaký vtipný scénky, ale když tam není Steve Stifler tak mě to tak neberu - k filmu Prci, prci, prcičky prostě Stifler.