Pod vlivem lásky (2008)

4 hodinový ústřel z mangy a snad i hentai... Opravdu pokud nevíte do čeho jdete, nepokoušejte se o to :-D

Kovboj Bebop: Lovec odměn (2001)

Už trošku starší anime, seriál jsem neviděl a film je trošku utahaný, byť má co nabídnout a je koukatelný, hodnotil jsem z pocitových 4* na 3* za "grafiku" a utahané japonské dialogy, normálně mi nevadí, ale tady se to občas svrhlo v čisté žvatlání.... Resumé podívejte se na to pokud máte rádi anime :-)

Kon-Tiki (2012)

Bohužel v porovnání s knihou (byť se to nemá) tak se jedná o nepovedeně nudný kousek... Takže mé hodnocení je na základě původního románu

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Víte jak dostanete několik veteránů (jako aut) na závodní dráhu? Pořadateli řeknete že to je recese... Mno a tady se jim to konečně opravdu povedlo... Walker texas ranger nesklamal... Se zásobníkem na 30 výstřelů sundal cca 35chlapů a navrch sundal ještě tank (dobře možná si schoval do trenek Javelin)... Také nepřímo podal důkaz že je nesmrtelný... Walker má palec nahoru a zbytek postradatelných také příjemně pobavil a potěšil

Pí a jeho život (2012)

Vemte krabici, vhoďte velkou rybu (tu od Tima Burtona), Kon-Tiki, Avatar, Milionáře z chatrče a vypadne vám tohle. Vizuálně luxusní dílo, hlavně některé scény jsou vizuálně orgasmické. A ano bylo to o Bohu a dalších 33milionech Bohů a Bůžků, ale osobně jsem tuhle část nenásilně ignoroval a výsledný pocit byl vynikající.