Červánek (1999) (seriál)

To je tak šílený, až je to geniální.

Návrat kouzelníků: Alex versus Alex (2013) (TV film)

Chytila jsem ho jen náhodou, ale velice mile mě překvapil. Filmy od Disney jsou poslední dobou dost dolů a málo z nich se dá vážně sledovat, tenhle vypadá na první pohled jako další tuctový škvár, ale nakonec musím říct, že je velice zábavný, s dobrým efektem kouzel (na rozdíl od všech ostatních filmů "Kouzelníci z Waverly"), a herecký výkon Seleny Gomez taky stoupá nahoru. Zkrátka a dobře, jestli nějaký film ze série Kouzelníků z Waverly, tak tenhle.

Hunger Games (2012)

Dobrý nápad, skvělé provedení - problém je ale v příběhu. Kdybych si před shlédnutím nepřečetla úvodní obsah, neměla bych tušení, o co v celém filmu vůbec jde. Skoro nic totiž během filmu není vysvětleno. Jinak byl ale zábavný a dobře se sledoval. Dostal by ode mě 4 * kdyby trochu domyslel děj a důvody všech událostí. Spoiler: Docela mě udivilo, když asi v půlce filmu zapomněli, že mají odpalovat salvy pokaždé, když někdo zemře. Potom, co hlavní hrdinka vyhodila do vzduchu pyramidu z jídla, zlomil jeden ze skupiny 1 a2 týmu vaz vlastnímu členovi a salva nikde. Krátce potom, Katniss poprvé někoho vlastní rukou (šípem) zabila a zas nic. Výstřel z děla se neozval, ani když zemřela africká holčička s kterou se kamarádila.

Smrtonosná past (1988)

Jeden z mála akčních filmů, u kterého jsem se vyloženě bavila. Většinou to nejsou zrovna akčňáky, co mě donutí nespustit oči z plátna ani na vteřinu, John McClane mě ale doslova přilepil k židli.

Mrtví a neklidní (2013)

Má skvělý námět, ale sklouzává do klasického holčičího filmu. Trochu sem si připadala jako při prvním díle Twilightu, když si on zoufá, jaká je zrůda a ona se do něj postupně zamilovává, i když ví, že NIKDY nemůžou být spolu, protože ona je krásná dívka a on jen zlá příšera s hlubokou depresí :D. Ano, je to tláskanina ale i tak sem se moc bavila.Tyhle filmy nás buchty prostě berou :)

Jumanji (1995)

Z dětství si to pamatuju jako neskutečnej film, teď už bych se na něj možná dívala úplně jinak, zatím pro mě ale zůstává legendou.

Dračí past (2009)

Vážně špatná kamera, a to hlavně v soubojových scénách. Dialogy úsměvné. Miluju filmy s dračí tématikou, tenhle mi ale nic neříká. Nevydržela jsem až do konce. (Mimochodem, vážně se mi líbí myšlenka, že lidé slouží jako dračí inkubátory :D )

500 dní se Summer (2009)

Možná je to tím, že jsem vyrůstala jako loser, ale hlavní hrdinka na mě působí hrozně nesympaticky. Jako taková ta kravička co vždycky dostane to, co chce. Jinak film je to skvělej, je nad čím přemýšlet. Jeden z mála za dlouhou dobu, co mě připoutal k židli.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Na to, že jde o obyčejnou českou pohádku, kde nechybý ani jeden z klasických ohraných motivů, které jsme viděli už stokrát, musím uznat, že i tak to byla hezká podívaná. Herecké výkony, nebyly pod bodem mrazu tak jako obvykle, a prostředí působilo přirozeně a přesto pohádkově. I když nejsem zastáncem českých filmů, zvlášť pohádek, tahle si 4* zaslouží.

Mrtví jako já (2009)

Zbytečně zdramatizovanej. Film co si hraje na velkej snímek. Ještě bych dodala že dabing byl dokonale hroznej a hlavní herečka ošklivá jak noc.