Respekt (1992)

Konečně jsem se na to podíval! Jsem tak překvapen kvalitou, to jsem opravdu nečekal. Hudba je opravdu parádní, občas je slyšet hodně známé pecky. Herecký výkon je na špičkové úrovni, jak Omar, Tupac nebo postraní Samuel L. Jackson, jsou vážně vynikající. Film se ze začátku tváří jako komedie, později ale velmi šikovně přejde k úplnému trilleru. Za mě 95%, jako fanouška old school velice potěšilo.

Kick-Ass 2 (2013)

Prvně jsem udělil 4*. Po několika denním psychyckém vyčerpání jsem se bohužel rozhodl snížit na tři hvězdy. A důvod? Příběh se zas tak neliší od jedničky, ale proč se tam tak hraje na city. Holčičí vyřizování účtů?? To do akčňáku nepatří, taková kravina. Některé vtipy ušly, ale to jak se Mindy změnila, doslova mě to naštvalo. Teď když píšu koment jsem víc naštvanej, snad nedám dvě hvězdy. Hit-girl super, Mindy nanic !!

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Od posledního vetřelce jsem čekal trochu víc. Po rozmlsání velkolepou trilogií příjde tahle Sci-fi, horor komedie. Neříkám že jsem se nebavil celou dobu, jen jsem prostě necítil tu vetřelčí atmosféru. Některé scény nebo hlášky musím pochválit, kromě konce který je totálně dos*án! Alien/human bejby..divný! Prostě film bez kterého bych se obešel.

Česká RAPublika (2008)

Jelikož jsem na rapu, hlavně tom českym, vyrostl, musím uznat že jsem se na film donutil podívat až o 4 roky po premiéře. A rozhodně nelituju. Parádní snímek o části životě rapperů...a taky skvělej sountrack. Hlavně ta část s Orionem na základce, to mě dostalo. 85%