Violetta (2012) (seriál) odpad!

Po shlédnutí jedné jediné epizody docela přemýšlím jestli se podívat na další, nebo spolknout jedovatou pilulku a prostřelit si hlavu. Kam to ti tvůrci choděj do kumbálu, když z nich padaj takový sračky. Kdyby to psala radiací zdeformovaná gorila bylo by to smysluplňější. Jen mi je líto dávat odpad, protože ani to si ta kravina nezaslouží.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 2. (2013)

''Je to tak, strážce Gothamu se vrátil. Jenže ne všechno se může zdát tak dobré, jak to vypadá. Joker utekl z Arkhamu a je vysmátější než kdy jindy, vláda se chce Batmana zbavit a ke všemu je tu hrozba nukleární války'' ... Snímek je občas až přehnaně brutální a klišojidní, hlavně v první půlce. To mu ale nebere na vážnosti s jakou nám ho tvůrci naservírovali. Jednoznačně, společně s Part 1, se jedná o nejlepší Batmanův příběh za posledních let.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 1. (2012)

Nezáleží na tom jak moc jste fyzicky zdatní, jak zvládnete uvažovat nebo kolik jste toho dokázali. Stáří vás jednoho dne stejně definitivně dožene, pohltí vás a nechá vás umřít na smrtelné lóži. Však Bruce by mohl vyprávět. Ty časy kdy se hnal za všelijakou Gothamskou lůzou jsou nenávratně pryč. Nebo ne? Batman se bude muset naposledy zvednout z pohodlného křesla a vydat se bojovat proti staro-novým padouchům, kteří toho po těch letech nemají dost. Temný rytíř se vrátil a čeká ho velmi krušná doba.

Temný rytíř povstal (2012)

No jo, jsem kretén. Naposledy jsem dal filmu tři hvězdičky, jenže jsem si pustil další projekci na mé ultra malé televizi a ten film se mi zase dostal do podvědomí, což myslim v dobrym slova smyslu. Hans Zimmer nasolil potřetí tak skvělou hudbu že kdybyste si jí pustili například U Haliny v kuchyni, byl by to ten nejvíc kurevsky epickej pořád o vaření (hned jak to dopíšu jdu otestovat). No a minule jsem já idiot psal něco o nelogických věcech nebo co. Tak na ty jsem se teď vůbec nesoustředil a film jsem si užil velice, ale velice dost!!! Takže tříhodinová balada o Batmanovy a jeho kumpánech si těch pět zaslouží. Fuck yeah!

Batman začíná (2005)

Strašně se mi na filmu líbí, jak reálně je představen. Přesně takhle bych si dokázal představit začátek batmana. Ve filmu nejsou žádné superschopnosti, vše vypadá opravdu realisticky. Rozhodně nejlepší začátek.

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

Od prvního dílu čekám nějaké vylepšení. Zombíky mám rád, ale to co s nimi předvedli v RE: Odveta je děs. Udělali z nich jakési mutanty s velkou tlamou. Ale radši potkat zombíka z Resident Evil než herce z Resident Evil. Herecké ''výkony'' jsou zde tak otřesné, že mě to v půlce filmu přestalo bavit. Koukal jsem dál, no šlo to, než nějací zombíci začali střílet z kulometů a z RPG. To byl konec. Naprostý guláš jsem měl taky v příběhu, protože informace skákali sem a tam. Na film jsem dokoukal znuděný a v klidu můžu říci, že to byl jeden z nejhorších filmů co jsem viděl.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál, který sleduji snad od tří let. Eskapády otce Homera, rošťárny syna Bárta, vtipy matky Marge, problémy dcery Lízi a první slova dcerky Maggie. To jsou věci, na které nikdy nezapomenu. Každý díl je něčím jedinečný, v každém je vždy něco vtipného. U žádného jsem se nenudil. Simpsonovi jsou velmi legrační, kreslenou parodiíí na dnešní život. Za mě 100%

Světová invaze (2011)

Je krásné sluneční ráno. Můžeme očekávat velká vedra a invazi vetřelců. Prosím zachovejte klid. Tak toto se mi vybaví když si vzpomenu na tento úžasný film. Byl jsem na něm v kině a doma jsem ho viděl aspoň 50krát. A opravdu mě baví sledovat příbeh roty která netuší do čeho se dostala. Nepřátelé se ukazují pozvolna, zprvu nejsou viděni, ale jen do doby než se s rotou střetnou tváří v tvář. Velkolepé efekty, dojemný příběh, hlášky vojáků a jejich odhodlání.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Kolem páté série to začalo stát úplně za ho*no. Toto jsem psal dříve: Nechápu jak někdo může ujíždět na upírech a vlkodlacích, když jsou tu zombie. Chci říci chodci, jak jim říkají hlavní hrdinové předtím, než jim prostřelí mozek z hlavy. Jo, násilim se nemá šetřit a když někde je ,tak ať to stojí za to. Příbeh o partě lidí kteří přežívají v post-apokaliptickém světě je opravdu zajímavý. Na seriál se dívám ze dvou důvodů. Zaprvé proto, abych viděl chodce v akci, a zadruhé proto, abych viděl lidi v akci. Jak vyřeší hordu chodců jdoucí kolem jejich tábora? Co udělají, když jim chodec pokousá přítele? Jak si poradí s nepřátelskou skupinou? Je to opravdu dobrý návod jak přežít v zemi nemrtvích.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Seriál, jaký jsem v životě ještě neviděl. Příběh o skupině starších teenagerů kteří získají super schopnosti by se mohl zdát trochu klišé, ale ne v tomto případě. Vyprávění příběhu odsýpá a ani jeden díl ze všech sérií jsem se nenudil. Ano, díl o vítězství Hitlera ve válce bylo až příliš, ale vtipné a vulgární chování herců to 100% zachraňovalo. V seriálu je krásně vidět, o co jde v první řadě. Jde o život. Za mě 95%.