Méďa (2012)

Ze začátku jsem byl dost skeptický, jelikož jsem z videí a obrázků všude různě na netu soudil, že se jendá o naprostou hovadinu bez rozumného příběhu. Nebyl jsem daleko od pravdy, jen v jedné věci jsem se spletl. Jedná se sice o naprostou hovadinu, ale s geniálním příběhem a dospělým plyšákem který hulí a píchá prodavačky v sámošce kde pracuje. TOP

Aladin (1992)

Jedna z mojich nejoblíbenějších Disney animáčů. Džin je fakt borec a když to dává v TV rád se na to kouknu. TOP

Dokonalý trik (2006)

Je to hodně těžké popsat, jelikož se něco takového nevidí každý den. Docela mě mrzí, že jsem se o filmu dozvěděl až letos. Herecké obsazení je na jedničku, jak dva hlavní kouzelníci, tak hlavně Michael Caine nebo Scarlett Johansson. Příběhu nemám co vytknout, ty 2 hodiny utekly jako voda. Dokonalé

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Chybý tomu šťáva. A to je u akčních béček velkej problém. Obsazení je totiž totálně nabušený, až tam půlka známejch tváří není skoro vůbec. Hlavně třeba Li, ten je tam snad 10x míň než ve dvojce, kde byl jen na první akci. Akce tam sice je, ale dost nepřehledná. Je to prostě nedůstojné pokračování, tým měl zůstat stejnej a měli kropit nepřátele celej film spolu. I ten Statham se mi zdál dost nevýraznej, a to je prostě špatně. Jestli čtyřka bude, a bude ve stejnym duchu ( spousta známejch herců kteří dostanou 10 minut na place ) budu hodně, hodně sklamanej. Jeden tým o max šesti členech by bohatě stačil. Jinak jako celek to nesahá na paty ani dvojce, natož jedničce. Až na Gibsna, to byl zatim nejsympatičtější padouch z série. Prostě škoda, měla to být zase ta přehlídka veteránů ,jako první dva díly, a ne přehlídka nějaké cool party mladejch pí*usů. Áchjo :( Průměr BTW : Banderas se tam chová jako naprostej kok*t.

Legenda Korry (2012) (seriál)

První dvě knihy: Zatímco první sezóna stěží dohání epičnost The Last Airbender, druhá jí přežene mílovými skoky. Kde mám jen začít ?... V první sezóně se nový avatar Korra postavý revolucionáři jménem Amon, jenž se snaží poštvat obyčejné lidi proti tzv. vládcům (lidem kteří dokáží ovládát jeden ze čtyř živlů). Jako záporák je napsán stylově, nosí tajemnou masku a je vždy o krok napřed před avatarem či policií. Má také zvláštní sílu, dokáže odebírat vládcům jejich schopnosti. Jenže i přes to všechno nedokáže dosáhnout epičnosti, jakou měl Pán Ohně Ozai v TLA a celý děj se točí spíše o záchraně Republic City než celého světa...Jenže pak je tu sezóna druhá. V té se avatarovy postavý samotný Vaatu, temný duch který po desetitísíci letech ve vězení touží po svobodě. V sezóně se toho dozvíme spoustu o historii světa, hlavně jak vznikl první Avatar, nebo potkáme starého Iroha. Celé je to zabaleno do epického kabátku, překrásné hudby a propracovanosti snad všech postav na scéně. Prostor zde dostává Tenzinova rodina, Korra ,její přátelé a sposta dalších. To vše nakonec završené skvělým finále. Po první sezóně jsem dal hvězdičky pouze čtyři, po druhé zvyšuji na pět. Třetí kniha: Tak třetí sezónu bych se nebál označit za nejlepší z celé ságy o avatarovy. Je dokonce lepší než třetí kniha u TLA. Strhující příběh a výborná čtveřice záporáků dohromady vytvářejí parádní podívanou. A pro Avatara to nedopadne zrovna nejlépe. Tomu všemu napomáhá výborný soundtrack, který ještě víc umocňuje celkový zážitek. Čtvrtá kniha: Čtvrá série sice nedosahuje takových kvalit jako kniha předešlá, což se od ní ani neočekávalo, ale i tak na ni skvěle navazuje. Záporák, nebo spíše záporačka, se opět povedl a jeho motivace jsou jasné hned od začátku. Zápletka je znova velmi napínavá a drží strhující tempo až do konce. Korra konečně dospěje a stane se skvělým avatarem. Připočtěte si opět velmi silný soundtrack a skvělou animaci, no a máte o zábavu postaráno. A ten srdceryvný závěr. Měl jsem na krajíčku. Chci další série, snad tvůrci v budoucnu opět vytvoří něco tak skvělého, zábavného a originálního, jako byli The Last Airbender a The Legend of Korra. 1. kniha: 80%, 2. kniha: 90%, 3. kniha: 100%, 4. kniha: 95%

Městečko South Park (1997) (seriál)

Ze tří zvedám na čtyři, a pak na pět hvězdiček. Jsem prostě unešen vlnou prvních dílů, a na tsunami vulgarismu se vezu až ke konci. Důvod je prostý, zabili Kennyho... parchanti. TOP

Král ztraceného světa (2005) odpad!

Jako sorry, ale lepší efekty má Kong z roku 1933. Přidávám k seznamu Film, ze kterého jsem se poblil. ! Proč to vůbec komentuju ?!? Odpad!!

The Simpsons: Family Portrait (1988) (TV film)

Vtipná krátká skeč z prvopočátku Simpsonových. Objevila se také jako gaučová scénka v pozdějších řádách. Animace je sice otřesná, ale jsou to prostě Simpsonovi tak si těch 5* zaslouží :) TOP

Lego: Batman (2013)

"Jdeme za Lexem Luthorem. A kdo jste ? Co vy nás nepoznáváte, já jsem Superman a tohle je Batman. Aha a příjmení ? I jeho recepční je zlá ! My nemáme příjmení, jako Madona .." Jenom kousek hlášek které se objevují v celém filmu. Je to vtipné, je to svižné a je to z kostiček. Je to LEGO Batman. TOP

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Dřív jsem viděl spoustu dílů a dost jsem se bavil. Všechno je sice takové klišoidní, ale hraje tam Chuck a to bohatě stačí. PS: Nechci dostat kop s otočkou. Podprůměr