Madagaskar 3 (2012)

Nerada hodnotím filmy, když už jsi je moc nepamatuji. Tak jsem si nedávno osvěžila paměť shlédnutím Madagascaru 3, od kterého jsem radši nic nečekala, jelikož jsem na tom byla v kině a byla jsem strašně zklamaná. Madagascar jsem ani nedokoukala do konce, v půlce jsem to vypnula, jelikož už toho bylo prostě moc. Třetí díl mi prostě nesedl, je to nejspíše má chyba, ale já s tím nic nenadělám. Zlatý první a druhý díl. :-)

Česká spojka (2002)

I když jsem filmu z počátku chtěla dát zlatý průměr, tedy 3*, změnila jsem názor po tom, co jsem si snímek shlídla znovu. Chris svou roli zahrál dobře, vše bylo udělané tak, jak to nejspíše mělo být. Vtipné scénky, které měli být vtipné, byli opravdu vtipné. Hopkins podal dobrý výkon, ale určitě má desítky lepších rolí, než byla tato, v tomhle filmu prostě tak nějak nevynikl, nemůžu si pomoct. Má navíc, rozhodně. Chris Rock mně, ale velice příjemně překvapil svým hereckým výkonem a šarmem, který ve filmu měl.

Plnou parou vzad! (2002)

Jsem si vědoma toho, že je to totální blbost na kterou nemá cenu se dívat, ale mně to chvílemi pobavilo. I přesto, že trapné momenty, které byli přibarvené tak, že tam nebyla trocha normálnosti, tak jsem se u toho filmu bavila. Musíme to brát s nadhledem :-).

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Jedna z mých nejoblíbenějších gansterek, která má pro mně hodně velkou váhu a skvělé načasování pro danou situaci. Filmy, které si diváka získají už v prvních minutách jsou nezaměnitelné, a to "Donnie Brasco" dokázal s přehledem.

Cizinec (2010)

Tohle mi nějak nesedlo, nuda, jedna velká nuda. Na to, že v hlavní roli je Depp s Jolie, tak bych čekala něco víc, než jen tak nějak zvláštní akční, nezáživný, podle mně i dost ukvapený film bez špetky dramatičnosti.

Tančím, abych žil (2006)

Banderas v roli tanečníka, který ve škole učí studenty tančit. Pěkný, nenáročný, příjemný film.

Spy Kids: Špioni v akci (2001)

Jako nápad, skvělý. Povedený děj, který snad nemůže nikomu vadit. Navíc je tam všechno v pohodě, nenáročný film, spíše pro děti.

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Pohodový, vtipný, romantický, dobrodružný snímek, který jsem si strašně moc oblíbila už z toho důvodu, že hlavním hrdinou je Banderas, tedy Zorro. Navíc se mi líbí prostředí, ve kterém je film natáčen, skvělá hudba a akční momenty, které byli opravdu skvěle natočeny, tedy aspoň to tak na mně působilo. :-)

Jedna navíc (1995)

Mně to pobavilo. Není to žádné veledílo ani překvapující pecka, která by vám vyrazila dech, ale je to v pohodě. U filmu jsem se bavila, vtipný Antonio Banderas. Navíc se mi líbí scénář filmu a to je další plus.

Zlodějská partie (2009)

Banda zlodějíčků, kteří jsou strašně nenápadní až je to chvílemi vtipné. Pokud by hlavními herci nebyli Antonio s Freemanem, tak se na snímek ani nemá cenu koukat. Na druhou stranu je to pohodový filmy, který si musíte pustit někdy v klídku, když už nebude na co koukat.