G. I. Joe (2009)

Slušné akční sci fi. výborný námět a nápad, ke konci už zbytečně natahované, podle začátku bych čekal víc, to vypadalo na parádní jízdu. Bortící se Eiffelovka výborná. 70% zhruba odpovídá.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Trochu vykrádání a prznění Souboje titánů. ne že by to bylo špatný, ale je to film spíše pro děti. Efekty jakž takž, chvílema to spíš nudilo, v traileru bylo zhruba deset minut toho nejlepšího z filmu. jinak to byla slátanina.

Revival (2013)

Tak rozhodně zajímavé oproti jiným stupiditám které jsme schopni teď natáčet, hlavně je to oproti jiným českým komediím i opravdu vtipné scénky a situace, hlavně Miroslav Krobot, ten měl hlášky ( scéna s telefonem pecka ) váhal jsem zda nedat o hvězdu navíc ale zhruba těch 70% je tak adekvátní řekl bych, protože chvílema se toho moc nedělo. Zdůrazněný vztah otce se synem ( Dyk/Polívka ) se mi líbil.

Šmoulové 2 (2013)

Hraný šmoulové jsou krásně udělaný, ale taková zápletka byla už v jedničce, ztráta šmouly a vydali se pro něj, tentokrát šmoulinka. trochu mě to zklamalo, Gargamel jako věhlasný kouzelník?? :-/ Ta říše ve které žili původní šmoulíci ty německý se mi líbila, Gargamel s Azraelem na hradě kuli pikle, proč neudělali něco podobného z jejich "země"??? nevím. Zkrátka už mi není deset :-)

Grinch (2000)

Jim Carrey je neuvěřitelný , přehlídka jeho kreací a gagů v zeleném převleku. Grinch je výborný vánoční snímek, americký klasický snímek s jejich klasickou postavičkou.

Muž z oceli (2013)

Podobně jako začal Batman pro mě grandiózním Batman begins. Začíná Superman tímto Mužem z oceli. Podávaném v ponuré atmosféře s výbornými efekty a a s jedním trochu zbytečně hluchým místem. Záporáci vedený Zodem který je skvěle zahrán. za mě lepších 70% Popravdě čekal jsem že se z toho po...... a to nepřišlo, ale vyloženě zklamaný taky nejsem

Iron Man (2008)

Ani pres dlouhou stopaz film nenudi, po celou dobu filmu je vam servirovano obrovske mnozstvi efektu. Je tu povinne predstaveni hlavni postavy a vysvetleni jak se stal Iron manem. Robert Downey JR se do role hodi, hraje dobre, presvedcive. Na druhou stranu je neskutecne prkenna Gwyneth, a scena kdyz utika pred Iron zlobrem to me fakt pobavilo ani Peggy Bundova nedela takove kratke kroky. za me 80%.

Iron Man 2 (2010)

Kvalitativně srovnatelné s prvním dílem. Robert Downey JR. hraje narcistického, nafoukaného snoba velmi přesvědčivě. U Iron Mana je zvláštní že všichni vědí kdo se pod maskou skrývá. Mickey Rourke byl jako záporák výborný

Captain America: První Avenger (2011)

Během prvních 45 minut jsem si myslel že mě film posadí na zadek, opravdu zajímavý vývoj tohoto superhrdiny, je vám podáván do detailů příběh hlavní postavy, ale 2 hodiny je v tomto případě příšerně dlouhá, plno hluchých míst v druhé polovině filmu což sakra uškodilo. I ten záporák mi přišel dost kýčovitý bez nápadu. první hodina 95% potom ubírám bodíky za druhou hodinu která fakt rapidně ztrácí.

Pot a krev (2013)

Podivnost!!! Jiné slovo mě skutečně nenapadá. Je to dost špatná komedie, i když párkrát jsem se i pousmál, je to dost divné drama, je to hloupá gangsterka, i když jisté prvky tam jsou. Film je to prostě podivný, při tak skvělém obsazení je to s podivem. The Rock, Mark Wahlberg, Ed Harris, Tony Shalhoub. Poprvé jsem myslel že půjde o nějaký nejspíš sportovní film, ani se tam toho moc nedělo. Oceňuju na konci dané skutečné fotky ale ta šílená stopáž.... Bylo to prostě divný.