Peklo (2003)

Bazchybný akční thriller, nejde jen o fighty, je tu i skvělý příběh. JCVD tady není neohrožený bijec kterým všem nakope, ale než mu definitivně hrábne, dostává i dost na prdel. Navíc hraje výborně a přesvědčivě jako snad nikde takže ukazuje že umí hrát. Ani představy kdy se mu zjevuje manželka mi nevadily. Pro mě poslední, opravdu ***** film JCVD , poté byli slaboty až na Assasin games a 6bulelts, kterým k pěti hvězdám chběl krůček. Žáne jeď dál!! Jsi borec :-D

Sezóna zabíjení (2013)

Dva herci celý film + se třikrát mihne Milo Ventimiglia. Rozhodně slušný filmek naháněčka v lese byla slušná, ale mohla být dramatičtější, napínavější, některé scény velice dobré. De Niro s Travoltou výborní. Nevíte jestli je někdo špatnej a zlej, oba udělali zvěrstva. Prostě naháněčka dvou zabijáků, z nichž ani jeden není správnej. Slušných 70% za ne moc využitý námět.

Crazy Joe (2013)

Začátek je dost utahanej ale zápletka se mi líbila natolik že jsem se těšil co bude dál! Čekal jsem na konci nějakoej Stathamovskej masakr, ale zůčtování s hlavním padouchem bylo podáno nepřehnaně. Bitky byli syrový a brutální. celkově jsem byl spokojenej.

Green Street 3: Rváči nikdy nezlomení (2013)

Starý ( spíš mladý ) dobrý Adkins. Scott není jen Yuri Boyka, je to pro mě taky Hector z Expendables 2, Flint z Nájemných zbijáků nebo El Gringo. Narodit se tenhle maník o 10-15 let dřív, byl by hvězda "karate" filmů první velikosti vedle, Van Damma nebo Seagala. Teď musí točit a i zachraňovat podobné filmy jako je tenhle a daří se mu to, není to bůhví co, ale typické béčko, s typickým příběhěm, propojení s fotbalem a Premier League mi přišlo zbytečné, ale nejspíš to má být "pokračování" filmů o Hooligans ( který jsem teda ani jeden neviděl ) a je to asi paběrkování na značce. Ale nevadí, kontroluju co natočí i tenle chlapec a zatím mě ničím kde hrál hlavní roli vyloženě nezklamal. Je v tom jistá podobnost třeba se Lvím srdcem, nápadem i příběhěm ale kvalitou se to rovnat nemůže a neřekl bych že to je jakási pocta Van Dammovkám jak jsem tady četl od někoho. U mě takových pěkných 65%

Rivalové (2013)

Vynikající sportovní a životopisný snímek. Nejsem fanda F1 a ani nerozumím pravidlům, ale tady nejste zatěžováni nějakými odbornostmi, to že formule vyjedou a za nějaké umístění sbírají body snad chápe každej. Jméno James Hunt jsem ani nikdy předtím neslyšel i když je to mistr světa F1, oproti tomu méno Niki Lauda zná asi každý, stejně jako Schumacher, Fitipaldi, nebo Senna který na okruhu zahynul. Příběh je podáván velmi sympaticky a skvěle je vykreslená rivalita mezi těmahle dvěma. Na konci skvělé skutečné záběry Laudy a Hunta jsou dobré osvětlení. Zkrátka zklamaný nejsem vůbec a film kdyby měl tak o deset minut méně, byl by nabytý od začátku do konce. takhle dávám 90%.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013) odpad!

Bože můůůůj!!!! To si snad dělají srandu ne??? natočit takovouhle .... a dát tomu přívlastek Smrtonosné pasti. Nejsem žádný extra fanda této série, ale 1,3 i 4 díl se mi líbily i ta dvojka což je vlastně jednička jen s letadlem. Přiblbý námět, katastrofální scénář a opět jde o radioaktivní něco. Film absolutně nedržel mou pozornost, větší blbost se vidí málokdy, čekal jsem aspoň trochu zábavy. Ta 20m honička skoro na začátku mě okamžitě otrávila.

El Gringo (2012)

Film ve kterém vlastně o moc nejde, o jednu tašku ale plnou prachů a taky odjezd autobusu kterej ne a ne chytit. El Gringo je slušnej akční kousek, přestřelky ve stylu videoher jsou možná naivní ale vypadají ve filmu dobře. Adkins předvede nemálo ze svého umění a do toho Slater kterej sekunduje zdatně. 70%

Příběh kmotra (2013)

Obstojný český film, jsem k české kinematografii už apatický. Podle všeho to není autentický příběh o Mrázkovi, ale podstatně zdramatizovaný film, rozhodně není špatný ale nic co by mě ohromilo, jako jednohubka to v kině rozhodně stačilo a byl jsem celkem spokojený, takový pokus o českou gangsterku, který dopadl obstojně. Ulízaný Vetchý se mi do role nějako moc nehodil a v jedné části filmu vypadal přesně jako Robert De Niro, ne že by zahrál špatně, to vůbec, ale připadal mi moc uhlazenej, slušnej a navíc jsem ho furt viděl před sebou jako Luňáka z přeboru. Zkrátka typický český film z poslední doby, který nemusím 65%

Mys hrůzy (1991)

De Niro je ďábel, dokáže zahrát opravdu cokoli a to stylem že vám bude běhat mráz po zádech, navíc tahle role mu sedí o to víc a je vidět jak se při ní vyřádil. film který stojí za to.

Přinucen k boji (2011)

50% tak zhruba odpovídá kvalitě filmu. Jestli pro mnohé je například JCVD špatný herec tak Gary Daniels je pro mě po herecké stránce naprostý dřevo. Jeho mimika apod.. tragédie. Na souboje by pořád rozhodně měl a je ho celkem škoda, ale tady bylo vidět hlavně při úderech rukama že v tom není žádná síla a že je to jen jako. Příběh byl celkem jednoduchý což je kouzlo některých podobných filmů a není to na škodu, ale tady mi to nějak vadilo. Zkrátka tenhle film není nic k čemu se budu vracet a z čeho bych byl odvařenej. Konec to trochu zachraňuje ale zase jsem nějak nechápal proč vybrali jako nejnebezpečnějšího soupeře takovýho tlustýho strejdu, každý jiný by byl lepší než tenhle šašek.