Patriot (1998)

Tu jednu hvězdičku tomu dám, kupodivu mě se líbil víc ten začátek než to co bylo potom, ať to bylo cokoli. Když to tak člověk vezme ten nápad není špatnej na akční film, dcera co má v krvi protilék ( nebo co ) na epidemii a zloduch co se chce té nemoci zbavit a je na tátovi ji ochránit. Ale celek je nic moc. 30%

Aljaška v plamenech (1994)

Steven se rozhodne odvrátit ekologickou katastrofu na Aljašce tím že vyhodí do vzduchu největší rafinerii a způsobí tím ještě větší :-) . Film který mě hodně překvapil, Stevenův režijní debut se vydařil, má děj a příběh nemá tolik debilních dialogů jako předchozí Stevovi filmy a ta konečná řeč měla kupodivu hlavu a patu. Jsem spokojený a dávám čistokrevných, Seagalovských, akčních, béčkových 80% s klidným srdcem.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Rozhodně slušný akční béčko, líbil se mi víc než první díl. Seagal na začátku netočil až takový blbosti jak jsem si vždycky myslel. Bitky slušný, ale pořád jsem v jeho filmografii nenašel nic co by mě posadilo na zadek, možná až na Glimmer mana který je výborný thriller.

Machři 2 (2013)

krkkejchprd Bože! Kdo na tohle napsal scénář musel bejt sjetej jako kára. Fil kterej nemá příběh, ale je složenej z takovejch situací že jsem učůrával, kam se bude dál ubírat kariéra Sandlera je mi ale záhadou.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Jedna rozhodně z normálních Seagalovek a koukatelná. Připadá mi znatelný vyšší rozpočet než u Cejchu smrti, ale je to jen můj pocit, rozpočty nevím. Kazilo to pár vyloženě tupých idiotských dialogů a ten na konci tomu nasadil korunu. dávám s klidným srdcem 65%

Muž s cejchem smrti (1990)

Znovu jsem dal šanci Seagalovce a znovu to dopadlo obdobně, byl jsem připravený na to že ty starší filmy byli slušný, ale je to prostě pořád o ničem. Jamajskej gang stejně jako v Predátorovi 2. Ani ty bitky se mi nelíbily, už tady začal být Stevo asi neohrabanej ale ještě nebyl zastupovanej. Příběh jakž takž, ocejchovali si ho a šli ho zabít i s rodinou celkově tomu mohli dát větší grády, v 90. to uměli.

Smrtelná aliance (2013)

Na nový film s Van Dammem jsem čekal dlouho, pak jsem čekal na titulky až se jeden slovenský brat slitoval a udělal je. Jean-Claude je v roli šílence Xandera výborný, ale jinak je ostatní obsazení katastrofální, jeden prkenec vedle druhého, hlavně ta holka, ta byla otřesná. Příběh je taky o ničem, ale nelámu nad Van Dammem hůl, snad přinese ještě něco dobrého z novějších kousků. ( opakuju se ale viz. 6bullets a Assasin games který byli výborný ) 40% a to jen za Van Damma.

Kapitán Phillips (2013)

Filmový majstrštyk, veledílo!!! A Tom Hanks zaslouží 1000% za svůj výkon, co ten chlap tady předvádí je neskutečný,emoce i autoritu kapitána a korunu tomu nasadil na konci ( nebudu prozrazovat ) . Prvních 45 minut vás nenechá ani vydechnout, Phillips se v prvních minutách nalodí a už jede akce, děj je strhující a byl jsem přikovanej pohledem. Film letošního roku!!! 5* je málo!!

Nevyřízený účet (2013)

Cítíš jak jsi v pr**li Gatore?? Typická Slyovina, vynikající počin, výborný Statham, jedinou výtku bych měl k finále, které jsem čekal že bude více gradovat a tvrdší zůčtování s Gatorem. Jinak film výborně ubíhá, má náboj. A jinak je Jason mele luxusně a výborné hlášky. Spolu s Plánem útěku (který teda byl ještě o třídu vejš), Ninjou : Shadow af a tear akční bomby roku. za mě 100% a nebojím se je napálit!!! Statham je sympaťák a role přímo pro něj. Jen tak dál!!

Iron Man 3 (2013)

Tak pro mě rozhodně nejlepší z Iron manů!!! Výborní záporáci, skvělé efekty a hlavně grandiózní finále. Robert Downey JR. je pro tuhle roli jako stvořený a Gwyneth mi v tomhle díle ani nelezla tolik na nervy.