Dexter (2006) (seriál)

Dexter Morgan. Vynikající seriál televize SHOWTIME , a když říkám vynikající, myslím tím opravdu vynikající!!!! Dexter přes den sympatický mladý muž, pracující pro ty "správné" u Miamské metropolitní policie, jako člen forenzního týmu, přesněji expert přes krev, nebo chcete-li analyzátor krevních stop. Ale v noci se probouzí jeho stinná stránka a ne ledajaká, Dexter je sériový vrah, své oběti rozčtvrcuje složí do silnostěnných pytlů na odpadky a vyhodí do moře. Nemá žádné výčitky svědomí, protože je přesvědčený že koná dobro a jen odklízí svinstvo! Své budoucí oběti si totiž pečlivě vybírá z justičním systémem nepolapitelných zločinců, především vrahů. V mládí si prožil trauma, které zde nebudu prozrazovat abych vás nepřipravil o strhující zážitek a napětí, které z každé epizody přímo sálá. Dexter má 8 sérií, káždá série má 12 epizod, na začátku každé řady se vždy stane něco co se táhne přes celou sérii, takže se nemusíte bát že 50 dílů se bude omýlat jedno a to samé téma jako u telenovel, to vůbec!!!! Těch 12 dílů vychází akorát aby vás dané téma nezačalo nudit, naopak! Byl jsem u vytržení!! Z úplně prvních dílů jsem zase tolik nadšený nebyl, ale po rozjetí a rozuzlení zápletky jste napjatí jako struna na kytaře Jimmiho Hendrixe a těšíte se na další díl. Viděl jsem všechny, epizody a řady které byli natočené, některé s dabingem, některé s titulky. I když u všeho preferuji dabing, tak hlas hlavního představitele Michaela C. Halla je vynikající a neskutečně dodává dílům na vážnosti a stísněném pocitu, rozhodně dopručuji alespoň pár dílů si shlédnout v originále. Ze všech 8 sezón, mám nejradši tu 4. která je opravdu místy děsivá, se skvělým hlavním záporákem, výborným námětem i dějem a drastickým rozuzlením , nevím jak jinak to nazvat :-D . Dexter zkrátka opravdu stojí za to a kdo ještě neviděl, měl by se do něj pustit, vydržet první dva díly, které by vás mohli chvílema nudit, protože ještě nevíte o co jde. Mohu jen DOPORUČIT a popřát vám spoustu drasticky děsivé zábavy!!

Pravdivé lži (1994)

Skvělý snímek který nenudí, má skvělý akční náboj ,ve stylu Jamese Bonda. Arnold který celý život tají před rodinou své pravé zaměstnání a jeho nejbližší si myslí že je nudný PC poradce.Manželka nakonec zjistí že se vdala za "RAMBA"

Junior (1994)

Jeden z přitroublých filmů s Arnoldem . oproti Policajtu ze školky nebo Dvojčatech kde hrál také s De vitem naprostá blbost,ale pro fandy A.S. povinnost

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Arnold Schwarzenegger se zase jednou pustil do komedie ,průšvih to není ale obyčejná bláznivá vánoční komedie

Likvidátor (1996)

Dobrý akční snímek s Arnoldem, hraje tu Johna Krugera který likviduje identity lidí v programu na ochranu svědků. Navíc Krásná Wanessa Williams a James Caan, který hrál Sonnyho Corleona v Kmotrovi

Batman a Robin (1997)

Uplně nejhorší díl . Clooney je jako hlavní představitel otřesný. Arnold také nepředvedl nijak slavný výkon. Robin a Batgirl naprosto zbytečný přívěšky

Konec světa (1999)

Akční horor . Arnold jako samotářský polda , žije sám a o nic se moc nestará. nakonec se postaví samotnému satanovi a zachrání svět. jediný film ve kterém Arnold na konci zemře

6. den (2000)

Kvalitní sci fi s Arnoldem . Arnie jako muž kterého naklonují a snaží se mu přebrat rodinu. musíte sledovat ať víte který je který :-)

Protiúder (2002)

Porad dobry Arnie, film ktery je zajimavy a aktualni vzhledem k vecnym teroristickym utokum. "Chcete videt prijatelny ztraty??? tady mate"

Vítejte v džungli (2003)

Podle mě nejlepší film Dwayna "The Rocka" Johnsona. Dobrý příběh, dost humoru, zajímavé akční scény, výborný Seann William Scott. Některé scény byli možná zbytečně přehnané, ale to mi nějak nevadilo to k akčnímu filmu patří.