8. míle (2002)

Nejsem zrovna příznivec Rapu, nebo Hip Hopu. ale tenhle film se mi líbil. Eminem je skvělý a překvapivě i přesvědčivý herec. Škoda že nenatočil něco dál. Finální Battly jsou skvělý. Film který má něco do sebe i když by se mohl zdát opak. Nějaký ten faktor X.

60 sekund (2000)

v 60 s. Hvězdy (Cage,Jolie) udělali z celkem průhledného scénáře dobrý snímek, v Rychle a zběsile udělal skvělý film hvězdu z celkem neznámých herců (Diesela a Walkera) Film to není špatný ale nenabídne nic extra

50x a stále poprvé (2004)

Jedna z nejlepších komedií vůbec. pro me jasnych deset. neznam nikoho komu by se film nelibil i kdyz neni zrovna fanda Sandlera, nebo komedii vubec tohle stoji za to. nebudu se tu rozepisovat o deji ,protoze by to byla skoda, kkdo jest enevidel at si pusti. urcite ho to nezklame

40 let panic (2005)

od filmu jsem čekal mnohem víc , protože podobné komedie mám rád , ale tohle byla jedna velká nuda!!

40 dnů a 40 nocí (2002)

Vcelku slušná ,mírně nadprůměrná komedie, o mladíkovi který je už nespokojený s holkami na jednu noc které ho už ani nebaví. tak s erozhodne být 40 dní bez veškerého osobního kontaktu s opačným pohlavím

3:15 zemřeš (2005)

pouštěl jsem si film když jsem měl chuť na trochu napětí a hrůzy. očekával stísněný pocit ale kdeže, jeden z dalších nesmyslných hororů ,který mě utvrdil že horory jsou blbost a v dnešní době už vás nevyděsí ve filmu nic. dřív by to asi byla silná káva, když lidé dostávali infarkty při Čelistech.

3 muži a 3 nemluvňata (2004)

komedie je to zdařilá, 3 kamarádi kterým se současně narodí děti se najednou musí změnit protože se musejí starat o své ratolesti.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Povídkový seriál, podobný dřívějším Bakalářům, kde v každém díle hraje Miroslav Donutil. Trocha české klasiky, nemusí se u nás točit jen ty nesmysli

Jump street 21 (2012)

spíše než akční film je tohle parádní komedie, parodující seriál z roku 86 trochu mi to svým stylem připomínalo prcičky, podobné kecy,spoustu skvělých hlášek a sycén,ke konci trochu ztrácelo ,škoda. objeví se i Johny Depp z původního seriál

2012 (2009)

mám rád katastrofické filmy a tenhle patří rozhodně k těm lepším s vynikajícími efekty. Zaplavující se Himaláje, propadající se tropy atd...