Světová válka Z (2013)

A povedený film. Ale je tu jedna otázka, jak moc je to pravda a dá se vůbec opravdu něco podniknout, pokud by nákaza dosáhla takových rozměrů? Ale samotný film má švih, spád a dobře zvolené herce. No a hudba dobře dokresluje.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

A just za pět. Tak co vlastně chcete? Musí to dopadnout špatně, né, musí to dopadnout dobře, né. Aha už vím, musí to bejt podle každého jednoho diváka. No tak to by muselo teda bejt kopií tssssss no a v neposlední řadě, eslipak si taky někdo ráčil všimnout, co vše bylo použito z knih 7-9? Čuju, že nikdo....

Lví král (2019)

Krásné, krásné, milé a přívětivé. Nádherna výprava, Skvěle zvolená hudba a dojemný příběh. Kdo má děti, šup do kina. Klidně bych i nějakou tu hvězdu přidal.

Kniha džunglí (2016)

No jo, co si budeme povídat, prostě filmový skvost a navrch s krásnou hudbou. Jeden znejúžasnějších filmů a to nejen pro děti.

Aquaman (2018)

Pěkný příběh, zdařilé efekty, velmi dobře zvolená hudba, to je Aquman. Trochu humoru, nadsázky a sem tam trefné hlášky, to je Aquman. Dobře vybraní herci, ať už hodně známí, nebo méně známí, to je Aquman. I jemné upozornění, že si nemůžeme od přírody jenom brát, protože by nám to jednou mohla spočítat i to je Aquman. Tedy v kostce, vypnul jsem mozek a kochal se a to díky Aquamanovi.

Mikrokosmos (1996)

Potichu a bez dechu sledovat tuto úchvatnou podívanou.