• Krátkometrážní

Lunik IX (2010) (TV film) odpad!

Odpad za odpadky (a nemyslim ty věci)

Divergence (2014)

Shailene je tady okouzlující! Myslel jsem, že to bude jenom banda fracků, ale ona je to spíš budoucnost HWoodu. Junkie XL nezklamal, hudba zapadá perfektně. A sečtělí maj supr hadry. A btw, je to tak 11x lepší než Hunger Games + J. Lawrence je nechutná. Ale možná je i míň nechutnější než ta svině, co se měla utopit v Atlantiku ...

Blízko od sebe (2013)

Wow.. Tohle byla neuvěřitelná jízda, možná bych to nazval i kurevskou jízdou, kam se hrabe Drive. Celou tu obrovskou jízdu podporovalo obrovský množství herců, který se postupně objevovali a excelovali! Maryl a Julia spolu ve filmu, asi sen každýho filmovýho fajnšmekra. Benedict a Ewan v naprosto nezvyklejch rolích pro oba, a i přesto že mi ani jeden z nich neni sympatickej, tak tady byli perfektní. Nic mi tu nechybělo. Párkrát jsem ztratil dech, v žádnym případě se tu nedá hovořit o předvídatelnosti. A už vůbec ne o standardním drama. Dokonce bych i řekl, že to může konkurovat podle mě nejlepšímu snímku tohohle žánru Disconnect. Třešničkou byla hudba, od který jsem nečekal ale vůbec nic, když jsem se kouknul na sračky, který předtím produkoval Santaolalla, ale překvapil. Celkově 90%

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Odpad už jen z principu. Asi mi ani tak nevadí, že to je cigán, co umí jenom flusat do mikrofonu, spíš mě štve ta jeho přiblblá nátura, a to, že je pravděpodobně velice hloupej. Vytetovaný Bentley/Breitling mi to jasně potvrzuje. To, že "rappuje" o jeho diamantových hodinkách, tím bohužel ukazuje, že bohatství Rytmuse není jeho osobnost, nýbrž jeho peníze. Navíc to neni žádná legenda, která si zaslouží takovej dokument. Kdyby to bylo o Majku Spiritovi, kterej je duševně absolutně na jiný úrovni než tenhle pračlověk, to by bylo jiný kafe.

Nezlomný (2014)

Víš, že když dáš do koláče tři dobrý ingredience, tak z toho může bejt taky pěkná sračka ? Víš to Angelino ? Že takhle zprcat několik filmů dohromady je na hovno (Gump, Koleje Osudu, Against the Sun) ? Prosím, už to nedělej, radši se starej o ty tvoje spratky a hraj v průměrnejch chujovinách. Ale fakt netoč. Zkus třeba udělat dobrej koláč.

Pravdivý příběh (2015)

Mám z toho trochu smíšený pocity. Dávám vysoký hodnocení, protože celková atmosféra filmu, ať už trochu kostrbatá, byla velmi dobrá. Jonah a Felicity jsou excelentní, stejně jako jemná, podkreslující hudba. ALE! Franco je příšernost, totální nesmysl.. Na bláznivýho vraha, kterej zabil celou svojí rodinu (tři děti do šesti let) nasadit týpka, kterej hraje buď úplný idioty (Apokalypsa, Interview), nebo prostě a jednoduše trouby, to je fakt obrovskej fail. Vůbec to nezvládnul, Jim Carrey by to uhrál líp, a tim jsem si stoprocentně jistej. Jinak z toho mám ale docela dobrý dojmy, mysteriózní to je, stejně jako Zodiac, jen v trochu menší míře. Takových příjemných 70%.

Samba (2014)

Charlotte, ty jsi tak úžasná a překrásná herečka.. Prosím přestaň hrát ve filmech toho bezcennýho dánskýho č*r*ka, a budeš jedna z nejlepších žijících a aktivně hrajících..