• Krátkometrážní

Dokonalý šéf (2015)

Paráda. Takový kuchařský orgasmus. Má to skvělý a rychlý spád, 100 minut uteklo neskutečně rychle. Film je plný nečekaných vyústění a vtipných situací. Bruhl exceluje stejně jako Cooper. Jediná velká nevýhoda, co jsem pocítil je, že po 40 minutách jsem měl hlad.. A nepomohl popcorn ani kokýna. Jinak ale vřele doporučuji, i přesto, že na 5tou Michelinskou tomu ještě chybí špetka oregana.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) odpad!

Příšerná splaška, stejně jako všechny další díly tohohle ubohýho hororu. Nemá to nic. Spád, lekačky, smysl. Možná se to spraví 12tym dílem.. 4 scénáristi se podíleli na opravdu nevim čem. Holt z řepy ananas neuděláš.

Po přečtení spalte (2008) odpad!

Takovej standard bráchů Coenů. Nabrat miliardu skvělejch herců, udělat z toho nechutnou splašku, a .... A to je vlastně všechno.

Špión (2015)

Dlouho jsem se takhle nenasmál!

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Jediný, co mě zajímá ze špinavý, hnusný, nechutný Americký historie, je o něco míň nechutná Americká mafie. Těšil jsem se dlouho, až někdo natočí film o Bulgerovi, a jsem nadšenej, že ho zahrál Depp. Moc pěkně natočený přímo ze strany gangstera, jeho životní boj a překážky. Jen škoda, že dvě nejvtipnější scény už jsou v traileru.. Jinak ale neni co dodat, kriminálková bomba.

Marťan (2015)

Pořád tomu stejně jako Interstellaru něco chybí. Nějaká lepší zápletka, nebo špetka něčeho navíc. Nicméně obsazení je neuvěřitelný, a nerad to říkám, ale film dal šanci Mattovi projevit svůj neskutečnej hereckej um. Pro Ridleyho je to po dlouhý době konečně něco pozitivního, protože dlooooouho dlouho točil jenom s*ačky. Nu když to shrnu, je to taková příjemná rodinná pohádka s hezkými efekty.

Rozbitý svět (2012)

Nemůžu si pomoct, ale to předměstí prostě vypadá úplně stejně jako GTA. Akorát místo černejch gangsterů je tam banda retardů, z nichž největší je nenapravitelnej nechutnej fotr a jeho tři tupý vylízaný dcery. Zlatej Big Smoke

Wanted (2008) odpad!

Takhle to bohužel nefunguje, aspoň na mě, na úrovni takový lacinosti díky bohu nikdy nebudu. Škoda že 72% tam vstoupilo.

Hitman: Agent 47 (2015)

Ješiš.. Dobrá vymašťovna. Je to všechno tak hrozně rychlý, že si ani nevytvoříte vztah s jakymkoliv charakterem, to je první věc, co mi chyběla. Druhá je smysl filmu. Třetí je smysl postavy Quinta, WTF?!??!! Další věc. Věta "Trust me", která tam padla asi 20x, měla nahradit jako "Zřím tě" z Avataru ? Herci mě nenadchli vůbec, všichni prkenný jak moje první ex v posteli, jedinej Rupert se mi líbil, taky jsou ty hvězdičky věnovaný jemu. Doporučit tenhle film ? Asi ne, existuje hodně kvalitnějších akčňáků.

Smosh: The Movie (2015)

Je to fakt šílená blbost. Ale Smosh mám rád, jedni z nejlepších Youtuberů ever. Možná to má i nějakej skrytej smysl.. Ale hodně hluboko..