Red 2 (2013)

Od druhého filmu jsem nečekal ani víc, ani míň. Tým elitních srandistů, co se uprostřed akce rozhodne řešit naprosté kraviny, vlastně docela připomíná Expendables či A-Team. Zase jsem si říkal, co tam sakra dělá ten ninja z G.I. Joes. :D

Lorde - Royals (2013) (hudební videoklip)

Jen aby jí tahle psychologie vydržela. Osobně tomu moc nevěřím. ;) Tak například: Slečna ve svém textu praví, že nikdy nebude majestátná, ovšem věta "We drive Cadillacs in our dreams." nemálo směřuje k naprostému opaku původní myšlenky. Skromní lidé rozhodně neřídí Cadillacy ve svých snech. ;)

Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (seriál)

K tomuhle seriálu jsem se věřte nevěřte dostal tak, že jsem hledal "podobné" Death Notu, aneb něco velice inteligentního. DTB sice není nijaká inteligenční bomba, nicméně je to příjemná změna oproti sezónnímu odpadu plného kalhotek. Musím říct, že už v nějakých prvních pěti epizodách jsem si seriál naprosto zamiloval, zejména trojici Hei + Mao + Yin. Sice jsem měl ze začátku docela problém pochopit, o co tam vlastně má jít, ale to se postupem epizod a dalšími sériemi naprosto vytratilo. Nevidím v tom nic super mysteriózního, nicméně stále je tam příběh hodný vysvětlování.

Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (seriál)

Do toho anime jsem dostal zrovna v dobu, kdy trvalo měsíc či dva od dokoukání poslední sezóny, než vyšlo tohle. V podstatě mě nic na této sérii nepřekvapilo. V sezóně se to kvalitou +/- rovná 2. sezóně Kuroko no Basuke. Jediná věc je asi ty držky, co tam přidali. To bych opravdu zabíjel.

サムライフラメンコ (2013) (seriál)

O něco víc, než byste čekali od klasického sezónního odpadu, ale rozhodně nic, po čem bych skákal radostí.

RoboCop (1987)

Parádní akcička.. Alespoň se utrácely miliony za opravdové exploze a ne digitální splácaniny. ;)

Muž z oceli (2013)

Osobně jsem čekal trochu víc. Na tenhle film jsem se těšil hodně dlouho a jediné, co jsem pak dostal, byla splácanina efektů (padající mrakodrapy, Kryptoňané prolétávájící budovami, ...) Nevím, nějak mi Superman přišel suchý, původní film mi sedl mnohem více.

Star Trek (2009)

Hodně dobré... V dnešní době, kdy se remaky dělají o sto péro, bych ani nečekal takovou epickou podívanou. I pro mě, člověka, který má znalosti o Star Treku doslova nulové, nebyl absolutně žádný problém dostat se dovnitř a bezproblému sledovat, co se děje.

Miley Cyrus: Wrecking Ball (2013) (hudební videoklip) odpad!

Poslední klip, který se mi líbil, byl Can't Be Tamed. Do té doby jsem měl Miley rád, pak už to šlo jen z kopce.

Dia no Ace (2013) (seriál) odpad!

Přehnaně hloupá komedie.. Stačil mi první díl a upouštím od sledování.