• Krátkometrážní

UFC on ESPN: Luque vs. dos Anjos (2023) (pořad)

Ugly face dos Anjos zase potvrdil jak moc nudnej a nezajímavej je a ještě má tu drzost říct, že si zaslouží McGregor fight víc než Chandler, hroznej klaun. Hlavní fight mě skoro unudil k smrti ale díky bohu že Luque vyhrál.

WWE SmackDown LIVE! (1999) (pořad)

Parta upocených slipařů na sebe ječí a skáče což asi nezní zrovna moc lákavě ale pro mě je to hrozný guilty pleasure.

WWE SummerSlam (2023) (pořad)

Troch smutné, že je na celý show nejzajímavější scammer Logan Paul a Brockovo roztrhlý trenky.

UFC on ESPN: Sandhagen vs. Font (2023) (pořad)

Rob Font s nulovou takedown defence a nulovým fight iq + Sandhagen zápasící jako BITCH. Má sice výhru ale title shot za tohle rozhodně nedostane a main event bych mu taky dlouho nedával.

Sexy párty (2002)

Van Wilder je můj idol a tuhle komedii sleduju každý rok a nepřestává mě bavit. Chybí mi ta 2000s éra erkových teen komedií :(

Deadpool (2016)

Po tom co si studio vytřelo s Deadpoolem prdel v X-Men Origins se Reynolds triumfálně vrací a dává nám přesně toho ukecaný blbečka, kterýho milujeme z komiksů. Jeden z nejlepších komiksových filmů vůbec a ukázka, že to jde i pořádně s R ratingem.

Střípky (2021)

Celkem nudný thriller, který dělá zábavným jen Leto v roli úchyla což se mu samozřejmě hrálo samo a je to znát.

Morbius (2022)

Úchyl Jared Leto ve filmu o postavě kterou v samostatném filmu nechtěli vidět asi ani největší Marvel fanatikové. Příběh jak od AI a efekty s 90s. Celé to zachraňuje jen sjetý Matt Smith, který pochopil jakou hovadinu točí a alespoň se pořádně vyřádil. Studio mělo postavu Morbia použít v Blade filmu, kde by mohl fungovat ale na samostatný film to prostě není.

All Elite Wrestling: Collision (2023) (pořad)

Spíše zbytečná show což se ukazuje i na sledovanosti. Tony by si měl srovnat ty primadony aby spolu začali pracovat a dali nám storyline kterou všichni chceme vidět. PS: CM Punk má pořád auru megahvězdy a výborný mic skills ale v ringu už je to jenom dvacet minut holdů a GTS.

UFC on ESPN: Holm vs. Bueno Silva (2023) (pořad)

Della Magdaléna nakonec v těžším fightu než kdokoliv čekal ale ty 2 kola ze 3 určitě urval. Bueno Silva s vynalézavou submisí, Holly už má to nejlepší dávno za sebou.