• Rodinný

Někdo to rád horké (1959)

Nejlepší nejstrarší film na světě komu se to nelíbí ať si prdel políbí.I když tyhle staré filmy z ciziny opravdu moc nežeru tak tohle je opravdu bezchybný filmeček.

Pan Tau - Lov na slona (1978) (epizoda)

Pořád to ještě jde,ale už to není ono.S rodinou Urbanových to bylo lepší,něž tohle

Avengers (2012)

Neuvěřitelný film.I když sci-fi zrovna moc nemusím tohle mi opravdu sedlo.Joss Whedon splnil mé očekávání.Perfektně zmáknutý film.Úžasně sestříhané i zkamerované,plno akce a lehký smysl pro humor v tomto filmu.Jak jsem viděl filmy Iron man 2,Neuvěřitelného Hulka,či Thora tak jsem si říkal,že je to nejlepší sci-fi a teď se to vše spojilo ještě s Black Widow,kterou Scarlett Johansson ztvůrnila neuvěřitelně a k nim ještě Hawkeye,Captain America a Samuel L. Jackson v roli šéfa všech superfrajerů pod jménem Avengers a s ním agentka Robin z HIMYM.Jinak Hulk a Iron man byly v závěru filmu fakt borci.Čekal jsem,že Ch.Hemsworth bude mít ve filmu větší roli.A v roli Furyho agentky mohli vybrat někoho lepšího,než zrovna Cobie Smulders kterou každý zná z Jak jsem poznal vaši matku a ne jako agentku z akčních filmů.

Piráti na vlnách (2009)

Perfektní film.Hlavně úžasně promyšlený příběh,ale také skvěle zrežírované a perfektně zkamerované.Očekával jsem klasickou americkou komedii ve které zahraje hudba a všichni hned tancují (něco jako High school musical),ale tohle je jednoznačně lepší.Možná to bylo trochu zdlouhavé,ale to je jenom drobná chybička.Richard Curtis opět nezklamal.

96 hodin: Odplata (2012)

Je to slabší,než jednička ale není to až tak špatné.Spíš měli vymyslet nový příběh a ne opět to stejné.Únos mladé najivní dívky a tatíček agent ji opět dojede zachránit.

Truman Show (1998) odpad!

Tak tohle mě opravdu zklamalo.Jim Carrey známý z jeho slavných komedií jako Maska nebo Ace Ventura se do dramatického filmu jako Truman Show vůbec nehodil.Ani jsem vlastně pořádně nepochopil celý příběh.Podle mě to byla fakt velká blbost natočit tenhle film a vůbec nechápu,že je to tak oblíbené

L. A. - Přísně tajné (1997)

Úžasně promyšlené krvavé krimi,na tohle bych se dokázal dívat pořád.Film měl hlavně skvělé herecké obsazení a také užásně zfilmované.Curtis Hanson to zvládl opravdu dokonale.Krimi,které mě za poslední rok opravdu zaujalo byla Skrytá identita,ale tohle ji jednoznačně překonalo.

The Runaways (2010)

Joan Jett to je prostě klasika a v tomhle filmu bylo to nejhlavnější z celé rockové éry sedmdesátých let hlavně David Bowie,ale největší pecka byla I Love Rock n Roll právě od Joan Jett tenhle film úžasně stvárnil její život a pár let její rockové slávy.Rozhodně doporučuju zhlídnout

Cotton Club (1984)

Tak tenhle film mi moc nesedl,protože Richard Gere patří spíše do romantických komedií jako je například Pretty Woman.Místo něho by roli mohl obsadit Bruce Willis nebo Samuel L. Jackson,ale rozhodně ne on.

Dvě tváře lásky (1996)

Film je to dobrej,ale je to pořád to stejný.Dva lidi se dají dohromady žena se potom s chlapem rozejde a chlap se snaží získat ji zpátky všemi možnými způsoby a nakonec to dokáže a žijou šťastně až do smrti. Nůdááá.Kvůli těmhle filmům je na světě Adam Sandler a Richard Gere :D