• Rodinný

Projekt X (2012)

Další americká blbost.....možná je to u "mladých" a "stylových" lidí oblíbené,ale podle mě KRAVINA !

Kill Bill 2 (2004)

Kill Bill 2 je podle mě a i podle hodnocení lepší než jednička,vol.1 byl pro mě jako obyčejný film třeba jako s Brucem Willisem akorát hlavní hrdina nebyl muž,ale žena .Film je lepší jak příběhem tak i sestříháním,kamerou atd. Nejlepší Tarantinův film společně s Pulp Fiction.Už se těším na trojku

Jake a Blake (2009) (seriál) odpad!

A když si vzpomenu na to,že to byl jeden z mých oblíbených seriálů......Oh God Why

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

No jo Chuck Norris je nepřemožitelný a tenhle seriál taky ale bohužel je to velká blbost,ale přecejen to má něco málo do sebe

VALL-I (2008)

Prostě perketní film nejlepší animák co sem kdy viděl BOMBA !

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Panebože.....myslel jsem si,že každý film ma něco do sebe,ale spletl jsem se tohle je opravdu odpad! Soukup a Sypal to je dvojka..

Kdo přežije (2000) (pořad)

Podle mě nejlepší TV pořad co znám ještě s Top gear nebo Wipeout

Slipknot (1999) (koncert)

Originální masky,fuckování,plno fanoušků s vymytými mozkami,kteří tvoří kotel,skákaní-není to sice nic nového pod sluncem,ale stále to stojí za to ostatní koncerty jako třeba u S.O.A.D. nebo u Iron Maiden,či Guns N Roses jsou nudné jenom lehké pohybování do rytmu a ne zrovna energetičtí fanoušci.Zatímco SlipKnoT to opravdu umí rozjet,fanoušky to baví ,členy skupiny to baví i ostatní fanoušky to baví.Slipknot je prostně nejlepší skupina,nebo aspoň nejlepší metalová skupina.

Obchoďák (2012) (seriál) odpad!

Ach bože...další český propadák,aby jich už nebylo dost tak musí přijít další várka českých sitcomů(Gympl s ručením omezeným,Ulice,Ordinace...) a v hlavní roli opět Tereza Kostková.......No prostě hrůza