Nekonečný příběh (1984)

K filmu jsem se dostal až včera poprvé,a bohužel jsem po půl hodině ho i vypnul..nezapůsobilo to nijak na mě,usínal jsem,nevím jestli už na pohádky jsem starej(23 let),nebo mě nesedly postavy,nebo jsem se na film měl podívat před 10 lety,zkrátka jsem zklamaný a vím,že si ho znovu nepustím,abych se dodíval..jedna hvězda za to,jaká to má pořád ve světe jméno a zvuk.

Žralok (1988)

Nemůžu si pomoci,ale v dětství jsem si tento film pouštěl skoro pořád...čili nostalgie,která v dnešní době asik nic neříká,ale tenkrát to bylo něco,mám origoš VHS s takovým ještě tím porevolučním dabingem,kde jsou slyšet originální hlasy a do toho v češtině hlasy dabérů v čele s Alešem Zbořilem :))

China O'Brien 2 (1989)

Dost dobrý film,nic jsem od něj převratného nečekal a nakonec díky němu jsem poznal další borce co se umí ohánět rukama i nohama :) (Norton,Cooke) bitek je tu dost,do toho ,,mrazivá,, melodie za doprovodu syntelizátorů či co to bylo,zahrál si tu aj dokonce můj oblíbenec Blanks i když velmi krátce a ještě dostal na tlamu od ,,Dakoty,, :)

Pravdivá romance (1993)

Moc dobrej film,mělo to příběh,slušnou stopáž,která diváka udržela v křesle,vynikající obsazeni,ačkoliv se tam většina známých herců jen mihne...film měl grády a finální přestřelka to jen potvrzuje kdy si to tam rozdali pěkně natvrdo všichni zúčastnění za doprovodu smutne melodie..To je za Codyho... Chyběl mi tam na tech ,,jatkách,, akorát jen ten Walken a třeba Gary Oldman :))

Souboj pěstí (1989)

U me je to nostalgie z detskych let :) Souboj v kleci s chlupatym borcem,pak souboj kamarada s Huesem a nasledna pomsta za dohledu vojenskeho velitele a armady me nuti dat za 4 :)

Vzpomínky na Afriku (1985)

Dlouha stopaz,ve ktere se objevily nudne pasaze,ktere me donutily usnout,avsak zase film podtrhava skvela hudba od Barryho na motiv(Mattonky) :) Konec predvidatelny,kdyz to sectu,zrejme jsem cekal od filmu vice,nez mi film nabidnul..Takze celkove zklamani a u me 60 %

Lotři (1992)

Dobrý film,plný akce a nakonec s jedním bezdomovcem,který ,,vyjebe,, jak s lovcema pokladů v podobě dvou hasičů,tak i v podobě černých gansterů :))

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Nevim co k tomu rict,u zadneho konce filmu jsem nikdy nevypustil tolik slz,jako tady..a co se tyce filmu samotneho,tak jsem velmi spokojen jak se stopazi,dejem,hereckym obsazenim(Vera Farmiga zahrala excelentne) i maly Bruno. Za me plny pocet

Město nemrtvých (2013)

Ale jo,na jeden vecer je to pohodova oddychovka,Dolph s paratkem v hube si tam zombiky kope,mlati,proste v klidecku starek znamej Dolph za doprovodu zombies :))