Světová válka Z (2013)

Čekal jsem od snímku víc,nějaké scény to mělo(Jeruzalém,letadlo) ale nijak zvlášt' to na mě nezapůsobilo,jsou mnohem lepší filmy na téma zombie :) u mě slabé tři hvězdy

Čelisti (1975)

Tady není co řešit,kvalitní ač už legendární dílo od Spielberga,ale pořád to má grády,napětí,hudba k tomu dodává velký plus,herecké výkony výborné,nemůžu jinak než za 5.. Vzpomínám si,když mi známý vyprávěl,jaký to byl trhák v kinech v 70 letech,že někteří už odcházeli v půli filmu z kina ven :))

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Jak řekl Tom Hanks na konci filmu...,,Zasluž si to,, ....... tak já říkám,tento film si 5 hvězdiček zaslouží :)

Hamburger Hill (1987)

Sice to není žádná Četa,ale má své kouzlo taky,především finále alá dobývání kopce(mimochodem,pěkná scénka při rostřílení lebky jednoho VC americkým M60 :) ) Tento film by neměl být tak zapomenutý :)

Hory zalité krví (2009)

no tak toto byl u mě průser...po 20 minutách přestalo mě to bavit,působilo to zmateně a nějak divně...jedna hvězda za hezkou blondcku :) ( i když fetku) ...

Divočáci (2007)

Bohužel mě to neoslovilo,tolik známých tváří ve snímku a stejně mě to donutilo po necelých 30-40 minutách to vypnout..

Sinister (2012)

brak..samá jen tma,šero,není nic pořádně vidět,jen nějaký zvuky...zklámání po celé čáře a to jsem se tak těšil...skoro jsem se nedokoukal :/

Země mrtvých (2005)

Snímek neurazí,mě osobně se líbil,sice nic nového pod sluncem,ale zabavilo mě to,akční scény slušně udělané,4 hvězdy za mě :) PS: hru po netu hraji již 7 rokem :)))

Pingu (1990) (seriál)

moje nejoblíbenější pohádka v dětství,nedávno jsem slyšel úvodní originální znělku a doslova mráz po zádech mi přeletěl,ale v tom dobrém slova smyslu...nostalgie

Lovci lidí (2008)

po půl hodině jsem to vypnul,nevím jestli za to mohla kamera,nebo celkové provedení filmu či nesympatičtí herci(kromě teda té blondýnky),zkrátka jedna hvězda za tu blondcku :)