Zombie Town: Soumrak mrtvých (2007)

no po 50 minutach jsem to vypnul..kdyby do toho netahali podle me ty slimaky tak by to mohlo byt lepsi,akorat z toho vznikl chaos...

Konečná (2013)

No tak toto je bomba film a troufam si rict,ze zatim z novych akcnich filmu je nejlepsi,aspon u me...film ma dej,spad,efekty luxusni,herci solidni..parada,nadmiru spokojen :)

Mrtvá hlídka (2002)

Hodinku jsem na to vydrzel koukat,pak jsem musel to jiz vypnout,neco tak domotaneho jsem dlouho nevidel :/ jedna hvezda za trosku napeti a tu hodinu..

Mrtví a pohřbení (1981)

No vzhlednul jsem to,je fakt ze snimek ma slusnou atmosferu,ale jinak zhruba od poloviny filmu jsem tusil jak to dopadne a konec me nijak neprekvapil,akorat skoda hlavniho hrdiny a lezi me v hlave a ted ,,SPOILER,,: Proc se snazil resit vrazdy v tom mestecku kdyz sam byl mrtvy... U me za tri hvezdy,pac na jedno nudne dopoledne se hodi :))

Den mrtvých (1985)

Je pravda,ze se vetsinu filmu nic nedeje,jen se hrstka vojaku a vedcu stale hada a to mnohe divaky muze odradit a vypnout film driv,nez vypuknou ty spravne jatka...tri hvezdy za strhujici zaver zacinajici od ,,obetovani se,, zraneneho vojaka na vytahu a pote vpoustenim zombies do podzemniho krytu a koncinaje scenou na plazi :))

Saigon (1988)

Saigon...mam rad hodne filmy s tematikou Vietnamske valky a vse kolem ni,tady to byla prijemna zmena,kdy z bitev v dzungli atd se dej prestehoval do mesta Saigon..Willem Dafoe valel,role mu sedla,jeho kolega mu dobre sekundoval,akorat si myslim,ze ho musela dobre bolet na konci huba od toho zvykani :D :) Fred Ward taky zahral dobre a potvrdil,ze se hodne casto vyskytuje v techto filmech z Vietnamu pravem a Scott Glenn v roli pomatenyho plukovnika taky dal o sobe dobre vedet :) Zkratka povedena detektivka,kterou trosku ztlumil nevyrazny zaver,ktery mohl byt delsi a propracovanejsi :)

Temný anděl (1990)

Prave dokoukano :) Na svoji dobu si myslim slusne efekty,Dolph tu dobre hlaskuje,jeho kolega z FBI mi mistama nekdy pekne lezl na nervy,ale nakonec jsem prezil se na nej koukat,hlavne me pobavila hlaska ohledne pujceni Lungreena bundy,kterou nosil Dolph kdyz mu bylo 12 :)) Matthias Hues stale prichazel tady v miru ale nejak po sobe jaksik zanechaval skodu,skoda ze tu moc toho neukazal ze sveho ,,bojoveho,, umeni,ale nevadi.. Zkratka film neprekvapi a ani vylozene nezklame,na jedno dopoledne vyhovujici :)

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Jo tento serial jsem zboznoval ke konci 90 let kdy me bylo tak 9-10 let a pak jsem skoro nemoh chodit v noci na WC kdyz jsem si predstavil ze treba stale nekde po svete pobiha ten upir z toho spitalu :D Nastesti ty roky uz jsou pryc a uz se na Verte Neverte divam s nadhledem,ale stale rad :) Z nostalgie jasne 4 hvezdy

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Tady si tvůrci seriálu s ničím a s nikým nemazlili :D i když pro někoho je tento film vulgární a odpuzuje,tak j na něj nedám dopustit,prostě sranda po celý film,výborné hlášky a scény,hlavní čtveřice borců tu hraje a perlí jak o život,Saddám a jeho sexuální návrhy a hlášky tento film taky proslavili,zkrátka toto dílo by nemělo chybět u pořádného fandy South Parku! 8) Zajímavé scény: Trpaslík v bikinách a jeho uvádění zpráv o novém hitu Terence a Philippa,dále Fetiš porno Cartmenový mámy a taky strhující příprava a závěrečná bitva...,,Zabiju tě kanadane,áno,, :D

Návrat oživlých mrtvol (1985)

U tohodle filmu jsem se skvěle bavil,chvilkama jsem se smál,chvilkama i trošku lekal,ale u horrorové komedie je to potřeba a tohle horrorová komedie je se vším všudy! :) Oživlé mrtvolky,banda punkáčů pařící na hřbitova,do toho skvělá muzika 80 let,naprosto geniální hlášky z tohoto snímku dělají kultovním ve svém oboru. Jednoznačně nejlepší díl z celé ságy o návratech oživlých mrtvol,ostatní díly jsou slabým odvárkem proti jedničce.Když si vzpomenu dobu 90 let a VHsky s rychlým jednohlasým dabingem a několikátou kopii nahrávky,tak je to kouzlo a nostalgie,protože tenkrát takové filmy,to se nevidělo každý den :))) Zajímavé scény: probuzení se ,,osazenstva,, na hřbitově,celkový souboj přeživších proti zombií a závěr,který prakticky smete se vším :))