Skála (1996)

Film ma skvely tempo,akci,herecke obsazeni,tady to je za pet hvezdicek :)

Veterán (2012)

Takove pohodove,odpocinkove becko,Danny je tu sympatak,avsak v nekterych soubojich pusobi trosku smesne,predevsim scena s tim hromotlukem u nej doma :)) pro nedelni podvecer dobra oddychovka :)

Lesní duch (2013)

Nevím zda to bylo tím že jsem tak se na něj těšil nebo jak,ale tak včera jsem tento snímek zkouknul no a tak nejsem ani nijak nadšen a ani zklamán,přesto stále mám pocit,že se z toho dalo vytěžit mnohem víc,čili u mě zůstavá nepřekonaná původní jednička :) za mě tři a půl hvězdy

Třída roku 1984 (1982)

No necekal jsem od filmu zadny velehit,ale hodinu a pul me to prikovalo do kresla a ja ziral s otevrenou papulou co se to deje pred mnou v televizi..dost solidni triller,pri kterym mi pri nejakych scenkach jemne preskakovala husina... Byt tim ucitelem ja,uz by mi davno preskocili nervy a musel bych je davno sejmout :)) avsak ,, JSME JENOM DĚTI,,

Survival of the Dead (2009)

Neni to zadne veledilo od Romera,ale libilo se mi to,akce slusne,nejaka ta gore scenka do toho,dobry vyber postav,nemuzu si stezovat :)

Machete (2010)

film celkem dobry akorat me stval Trejo...jak takovej (celkem hnusnej) typek dokazal tam vymlet skoro vsecky krasky ve filmu ? :)))

V zajetí démonů (2013)

No na film jsem se hodne tesil,nemuzu rict ze by nesplnil me ocekavani,leknul jsem se nekolikrat,husinu jsem rovnez taky mel,ale nemuzu se ubranit pocitu ze malinko z toho slo jeste vice vytriskat,ale i tak,4 hvezdy jak vysite a u me momentalne vede jako nejlepsi horror tohoto i predminuleho roku :)

Jackass: Film (2002)

no ze začátku jsem měl smíšené pocity jestli vydržet či ne a nakonec jsem se solidně bavil :D :))

Čelisti 2 (1978)

Výrazně slabší než jednička,ale koukat se na to stále dalo a i nějaké zajímavé scény to mělo a dvakrát jsem se i dokonce leknul :)

Extrémní předsudek (1987)

Mě se to dost líbilo,akční scény tu jsou si myslím slušně provedeny,herecké obsazení rovnež příjemné,závěr trošku nečekaný ale filmu to neuškodilo,naopak,aspon se to ztrhlo ve velkou přestřelku :)) mimochodem Maria Conchita Alonso je kus krasné baby(kubánky) :)