Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Podle některých recenzí jsem to čekal horší, ale nakonec se na to dalo dívat. Několikrát jsme se i upřímně zasmál (bohužel to bylo v místě, kde to nebyl tvůrčí záměr). Celá ta myšlenka Wakandy, by působila mnohem lépe, být to Sci-Fi z jiné planety. Finální souboj působil jak hospodská rvačka mezi dvěmi vesnicemi. Taková akční nontechnologická řezanice (Wakandská loď působila opravdu vtipně). Tvůrci asi pořádně neví, co měl být výsledek a tak je to od každého trochu. Co je na tom ale nejhorší, že se jedná o to lepší, co za poslední roky Marvel zvládl vypustit do světa.

K.O.MICI (2022) (pořad) odpad!

Další Prima nápad. Jediné, proč má cenu sledovat tenhle humus, jsou reklamy. Aneb jak hluboko lze klesnout.

René (2008)

Taková hezká polistopadová krimošská mánička. V době vydání, se mi dokument vyhnul a viděl jsem ho až teď po více než 14ti letech. Člověku až ukápne slza... Hlavně smíchy z některých komentářů. Možná se někomu poštěstí a René vás navštíví třeba doma, nebo Vaše děti. Dokument je za mě velmi důležitý a hezký ukazuje, jak je dnešní společnost slabá a bezzubá. A ta ujebaná kamera 😂😂. Za dokument děkuji, pustím ho dětem ve správnou chvíli.

The Last of Us (2023) (seriál)

43 minut na finále první řady a 75 minut pro nic neříkající vyteplené okopávání záhonu. Postapo jako řemen. No co k tomu říct. Na seriálu jde skvěle vidět, kde jsou priority dnešních studií a jakým směrem míříme. HBO, Disney, Netflix.. Začíná být jedno, kdo ty slátaniny točí, ale dělají to jak přes kopírák. Od seriálu jsem dostal něco úplně jiného, než sem čekal a jelikož jsem hrál i dvojku, tak už přesně vím, jak bude vypadat další série. Zatím je pro mě TLOU jako seriál zklamání a naprosto průměrná změť nesourodych dílů, které mi ve výsledku dávají smysl jen proto, že hru jsem několikrát hrál a příběh znám. Mongoloidní Ellie je za mě taky velká špatná. Z první série jsou dobré 3! díly, za které dávám 3 hvězdy.

The Last of Us - Hledej světlo (2023) (epizoda)

Zase další koncentrovaná slabota. Opět se budu opakovat, ale mnohem lepší je zahrát si hru, než tahle proředěná nesourodá slátanina.

The Last of Us - V časech nouze (2023) (epizoda)

Konečně. Konečně to vypadá, jako TLOU a konečně se Bella chová jako Ellie a ne jako mongoloidní opice. Bohužel, je to docela pozdě a pro mě ne úplně povedené předešlé díly, to nevynahradí. Pořád za mě platí, že je lepší zahrát si hru, a to jak po příběhové stránce, tak herecké.

Hvězdná brána - Série 9 (2005) (série)

Devátou řadou jde vidět, jak tvůrcům dochází nápady. Celý koncept SG mám rád a viděl jsem všechny řady několikrát. 9 a 10 řada je ale viditelně nejslabší (ale pořád dobře koukatelné).

Hvězdná brána - Politika (1998) (epizoda)

Vata, která neplní žádný skutečný význam. Těhle dílů je seriálu více a všechny jsou stejně k hovnu.

Matrix Resurrections (2021)

Akční/Scifi/Komedie (Akční a Scifi jde bokem, je z toho už jen komedie)