Autosalon (2005) (pořad)

Souhrn propagačních materiálů výrobců aut, u kterých je jedinou snahou pořadu je v češtině rádoby vtipně komentovat a překládat. To celé je říznuté opakovanou reklamou na Cebia. Kdysi byli lehce podprůměrní, teď už jsou naprosto tragičtí. Minimum vlastního obsahu.

Mrazivá past (2021) odpad!

Takový ten případ, kdy logická úvaha dostává kopanec do koulí. Dlouho sem neviděl větší blbost.

Eternals (2021)

Takhle jsem se u Marvelovky nikdy nenudil. V polovině filmu jsem začal pomalu ale jistě sledovat hodinky. Casting založený na hesle: není důležité mít kvalitní herce, ale zastoupení od každé barvy a rasy. Angelina mi vůbec neseděla a ti dva buzeranti s adoptovaným synem, byla už pomyslná třešnička na dortu. Je vidět, že tvůrci pylně plnili všechny předepsané kvóty (to je ale vše, co zvládli). Ještě jsem snad nikdy z kina neodcházel s tak bolavým krkem od neustálého kroucení hlavou. Moderní slátanina s korektností do všech stran, bez zajímavého obsahu. Mám takový pocit, že další Marvelovka se bude promítat doma a z torrentu. Za takové bláto už příště platit nebudu.

Rodina na baterky (2021)

První polovina slušných 60%. Ne úplně ideálně napasované vtípky fungují a člověk se zasměje (když nic jiného). Druhá polovina je ale naprosto tragická. Taková nevkusná parodie na Skynet a Terminátora (inspirace se nemůže ani omylem zapřít). Posledních 20 minut jsem to vypl. Máme doma animáky rádi, ale tohle bylo hodně mimo. Do toho jeden pseudoxenofóbní robotí fórek a spousta malované duhy..... a pokud neumřeli, všichni se objímají dodnes.

Atlantis (2011) odpad!

Tohle jsem si pustil naprosto náhodně z knihovny Skylinku, když jsem zkoušel KODI a musím říct, že větší sračku sem asi neviděl. Připomnělo mi to jeden díl Star Gate, ve kterém natáčeli nějaký sračkovní seriál.

Vychováni vlky - The Beginning (2020) (epizoda) odpad!

Po celkem slušných devíti dílech takový sranec na konec. Ve druhé sérii se spáří had s otcem a ten porodí Merkelovou.

Vychováni vlky - Série 1 (2020) (série)

Kvalita jednotlivých dílů různě kolísá a po 10 dílu, který za mě poslal celý seriál do kytek, aspoň nemusím očekávat druhou sérii. Ten "narozený" had, to už byla opravdu finální tečka.

Amnestie (2019)

Připomenutí bordelu a ojebů, které jsme někteří zažili v přímém přenosu. Mohlo to být horší, ale nemáme se moc čím chlubit.

Dolittle (2020)

Mám rád zvířátka. Mám rád filmy s kombinací zvířátek a lidí. Mám rád i filmy, kde spolu zvířátka a lidi mluví. Tahle slátanina nudných a nevkusně na sebe navazujících scén není nic, co bych měl mít rád. Škoda mého času.