Stealth: Přísně tajná mise (2005)

Naivní, nelogický, politický ale přecejenom zábavný filmek. Rob Cohen není žádný Steven Spielberg takže jsem s výsledkem docela spokojený, rozhodně jsem nečekal více.

Náměstíčko (2004) (seriál)

Zaručeně jeden z těch lepších nových českých seriálů ukazuje na to, že ČT je stále zárukou děl o určité kvalitě narozdíl od Nováckých Ulic či "Prima" rodinných pout. Jsem zvědavý na Náves.

Ikarie XB 1 (1963)

Ikarii XB 1 bych označil za čistokrevné sci-fi a to velice kvalitní. O to více potěší že pochází z českých luhů a hájů. Jindřich Polák je prostě kouzelník a to nejen díky Návštěvníkům ;-) Natočil totiž 5 let před Kubrickem film sice komornější a trikovně naivnější avšak přesto srovnatelný s dokonalou 2001 Vesmírnou Odysseou.

Rosamunde Pilcher - Divoký tymián (1994) (epizoda) odpad!

Za svůj život jsem už přečetla opravdu hodně knih různých žánrů, ale tahle byla skutečně unikát. Nic příšernějšího jsem opravdu nezaznamenala, na film jsem se jen tak zběžně koukla nejspíše už z té nostalgie a utvrdil mě v mém přesvědčení, že nemám ráda divoký tymián. I když ta ubohá květina za to nemůže

Oliver Twist (2005)

Charles Dickens je bezesporu světovou klasikou a Roman Polanski špičkovým režisérem. Je téměř jisté, že již nikdo takto kvalitně Olivera Twista nenatočí, přesto tento příběh patří spíše na stránky knih než na filmové plátno.

Diana: Hold princezně, která patřila všem (1998) (TV film)

Nic moc, víc jako dvě hvězdičky si tenhle film nezaslouží a to i přesto, že je o životě dnes už kultovní lady Di. Herecké výkony byly opravdu hrozné.

Ztraceni (2004) (seriál)

Zaručeně jeden z nejlepších seriálů všech dob!

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Zatím vyšlo jen 13 dílů, ale musím říct že tenhle seriál je prostě špičkovej. Na konci každého dílu byste nejraději koukli na další, ale ten není :-) Děj je o tom, jak chytře a dokonale naplánovat útěk z věznice. Avšak jako každý složitý plán existuje i zde mnoho možných komplikací, které samozřejmě vznikají ;-) Vyborné herecké výkony a vychytaný scénář bez logických chyb. Napřipomíná vám to něco? Ano, Lost, jenže tohle není Lost, každopádně Prison Break zcela určitě dosahuje jeho kvalit.