Hádej kdo? (2005)

Naprosto průměrná komedie na téma představování partnera rodině. Párkrát se usmějete, ale silný důraz je kladen především na romanci, takže se rozhodně nebudete popadat za břicho. Pokud máte rádi Love Story s dobrým koncem(Kde se I Love You opakuje v každé minutě) tak do toho děte, vy ostatní čekejte mírnou nudu.50%

Dům voskových figurín (2005)

Docela průměrný horor se zdlouhavým začátkem a ne přimo ideálně vydařeným koncem.

Lovci dinosaurů (2005)

No já bych na Lonvce Dinosaurů nebyl zas až tak tvrdý. Ano, tyranosaurus vypadá jako hračka z Toy Story a procházky Edwarda Burnse futuristickým městem jsou udělány hůře než předpověď počasí na Nově, ale vzhledem k tomu jak těžce film vznikal zalouží si alespoň ** za řekněme "zábavnou nelogičnost" a "zábavně špatné vizuální efekty". Ale hlavně vám pánové dávám ** za vaši neuvěřitelnou odvahu uvést tento film v kinech.

Mistři hazardu (2005)

Naprosto průměrná komedie u které se opravdu moc nezasmějete. Děj je tupý a náladu zlepšuje jen Jessica Simpson jejíž jediným úkolem je kroutit ve všech svých scénách zadkem...

Doom (2005)

No veskrze průměrný akční sci-fi film, jen nechápu jednu věc: Proč se to do háje jmenuje Doom???

Válka policajtů (2004)

Atmosféra vypilovaná do nejmenšího detailu, depresivní záběry kamer, krutý příběh, výborné herecké výkony a skvělá hudba. To je ve zkratce vše, čím by se dal popsat tento film, doporučuji všem silnějším náturám.

Želary (2003)

Český velkofilm, který na Oscara asi neměl, ale Českého Lva si urcite zaslouzil.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Komerční popkorn postrádající cokoliv zajímavého, kromě dvou hlavních představitelů. Humor je zoufale nevtipný, děj o ničem a akční scény průměr.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Pro děti možná až příliž drastické a temné. Pro dospělého diváka zase zbytečně moc pohádkově laděné. Vtipu je poskromnu, Jim Carrey mě zklamal musím říci nejvíc. Hrál sice velkého záporáka, ale mohl to udělat alespoň s větší mírou vtipnosti(např. jako v Grinch), protože sem tam mě vyloženě nudil.Jeho postava má až příliž prostoru a nedokáže ho dostatečně efektivně využít.

Mrtvá hlídka (2002)

Psychologický horror z velmi neohraného prostředí zákopů první světové války. Na začátku vás upoutá právě prostředí, uprostřed se budete trošičku nudit avšak na konci vše skvěle výborně graduje. Celkově je to ovšem stále jen průměr.